Rugpjūčio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams

Avinas

Rugpjūtis žada paieškas kažko naujo ir prasmės gyvenime, sunkumai apsisprendžiant ir atsisakant dabartinės rutinos. Visgi kol kas neikite all in ir nesirinkite labai rizikingų permainų. Nerekomenduojama leisti pinigus dideliems pirkiniams ar investicijoms, nes galimi neplanuoti nuostoliai.

Jautis

Puikus mėnesis ne tik atostogoms, bet karjerai. Galimas paskatinimas darbe. Taip pat pasirūpinkite namų ir šeimos reikalais, nepamirškite ir savęs – pasilepinkite SPA procedūromis ar masažais. Raskite laiko įsivertinti savo romantinius santykius, geras laikas išspręsti ar apkalbėti įsisenėjusias problemas.

Dvyniai

Apmąstykite, ką šnekate, nes per ilgas liežuvis gali užtraukti nemalonumų. Tikėtina pagalba iš tikrų draugų, o gal net ir naujos pažintys. Mėnesį turėtų lydėti gera nuotaika. Šeimyna džiaugsis kartu su jumis, o jei reiks ir palaikys sunkesniais momentais.

Vėžys

Svarbiausi bus žemiški ir finansiniai klausimai. Žmonės, kurie dirba su finansais ar sutartimis rekomenduojama atidžiai peržiūrėti visas detales. Antra mėnėsio pusė gali būti nervingesnė, teks nemažai judėti, keliauti ir bendrauti. Meilės reikalai gali nusistumti į antrą planą

Liūtas

Rugpjūčiai dažniausiai būna aktyvūs, bet šiais metais vasaros galas turėtų būti dar judresnis. Teks pakovoti už save ir savo įsitikinimus. Mėnesio pradžioje gali kilti konfliktų šeimoje ar su vyresniais giminaičiais. Deja, nepanašu, kad ginčus pavyks lengvai išspręsti. Antroje rugpjūčio pusėje tikėtinos nemažos išlaidos.

Mergelė

Eilinis mėnuo prieš gimimo diena. Nepatartina būti pernelyg aktyviems ir spresti esminius klausimus. Kol kas derėtų atsisakyti tolimų išvykų ir elgtis atsargiau kelyje – gresia nuostoliai ir traumos. Sveikata bus itin pažeidžiama. Nervai irgi ne geležiniai, tai saugokite juos. Sudėtingiau bendrausis su aplinkiniais, gali kilti ginčų.

Svarstyklės

Vos tik pagerės santykiai su nepažįstamaisiais, artimi draugai ims ruošti siurprizus. Ypač pažeidžiama materialinė sritis. Tad rizika visai netinkama, nors taip elgtis skatins netgi gerbiami žmonės. Jei ruošiatės investuoti pinigus, tai darykite tai tik gerai viską išanalizavę ir pasirašę sutartis.

Skorpionas

Sportuokite, gyvenkite aktyviai, deginkitės. Rūpinkitės išvaizda ir stiliumi. Darbe galite igyti naują draugą, vyraus puikūs ir pasitikėjimu grįsti santykiai. Deja, mėnesio pabaigoje asmeniniuose santykiuose gali kilti ginčų ar nesusikalbėjimų.

Šaulys

Mėnesis, kai nuojauta ir iliuzijos taps aktyvesnės. Smarkiai trokšite sėkmės, tačiau šiame kelyje laukia daug kliūčių. Geriau veikti slapta, pasinaudoti turimais ryšiais, vengti nenaudingų žmonių ir neteisėtu veiksmų, į kuriuos iš prigimties azartiškus šaulius, tikėtina, itin trauks. Antroji mėnesio pusė – krizinė. Rekomenduojama kuo mažiau keliauti, nerizikuoti sveikata ir gerove.

Ožiaragis

Pagaliau atsigaus darbo ir verslo reikalai. Laukia permainos, o galbūt ir daugiau smagių dalykų. O kol kas reikia išsivalyti mintis, planus ir ryšius. Galimos ne pačios geriausios naujienos iš draugų, su jais apskritai reikėtų būti atsargesniems ir nesigundyti beverčiais mainais. Tačiau namuose ir šeimoje jūsų veiksmai bus vertinami labai palankiai.

Vandenis

Svarbiausia neužsispirti dėl smulkmenų, nes galite įsigyti priešų. Atsargumas bendraujant su vadovais ir pagyvenusiais žmonėmis nepakenktų, vyresni giminaičiai kažin ar džiūgaus dėl naujų idėjų. Antroje mėnesio pusėje laukia romantika, nesugadinkite jos su mediniais juokeliais.

Žuvys

Nesutarimai darbe ar prastos naujienos iš užsienio pirmoje mėnesio pusėje sukels nemažai nerimo. Vyresnės žuvys gali jausti bendrų negalavimų, nederėtų pervargti. Mėnesiui baigiantis asmeninį gyvenimą lydės skausmingi potyriai, galbūt vienas nuo kito pavargsite ir teks padaryti petraukėlę.