Rugsėjo mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams

AVINAS

Meilė. Ruduo bus palankus jau šeimas sukūrusiems Avinams, jie skirs daugiau dėmesio namiškiams, todėl tarpusavio santykiai vis tvirtės.

Darbas. Ruduo darbe pasitiks permainomis. Gali varginti didelis darbo krūvis. Šiuo metu svarbu vadovautis protu, o ne jausmais.

Pinigai. Rudenį prireiks daugiau atidumo pasirašinėjant su finansais susijusius dokumentus. Tai bus gan sunkus laikas turintiems savo verslą.

Sveikata. Rudens pradžioje nevalia aptingti – pats metas užsukti į sporto salę ir baseiną. Spalį itin pažeidžiami bus inkstai, derėtų saugotis peršalimo. Lapkritis palankus profilaktinei sveikatos patikrai.

JAUTIS

Meilė. Tie, kurie jaučia, kad tarpusavio santykiai kliba, jų taisyti turėtų imtis rudens pirmoje pusėje. Veiksmingiausias bus atviras pokalbis. Spalį įsivyraus ramybė.

Darbas. Rudens pradžioje gali kilti noras keisti darbo vietą ar net apskritai profesiją, tačiau nepatartina skubėti. Sunku rasti kolektyvą, kuriuo galima pasitikėti, o dabartiniame esate gerbiami. Spalį teks kaip reikiant paplušėti, tikėtina, kad jums atrodys, jog dėmesio reikalauja keisti projektai.

Pinigai. Ruduo finansiškai bus puikus, jausitės patenkinti. Tai bus tarsi atpildas po ilgo ir sunkaus darbo. Jei protingai elgsitės, sėkmė lydės iki metų galo.

Sveikata. Nuo rudens nevalia ignoruoti net menkiausių žaizdelių, nes bus didesnė infekcinių susirgimų tikimybė. Aplaidus požiūris į sveikatą pareikalaus ilgo gydymo.

DVYNIAI

Meilė. Rugsėjis bus palankus bendroms atostogoms ir išvykoms su mylimu žmogumi. Rudeniui įpusėjus galite susidurti su įtempta situacija, o norėdami ją išspręsti privalėsite su antrąja puse viską ramiai ir atvirai aptarti.

Darbas. Rudenį jokiu būdu nesivelkite į nešvarias avantiūras, mat lengvų kelių nebūna. Lapkričio pradžioje galimas darbovietės keitimas, susijęs su paaukštinimu.

Pinigai. Nuo rudens piniginė sėkmė lydės tuos, kurie dirba komandoje, svarbiausia vengti tarpusavio konfliktų ir išlikti vieningiems it kumštis.

Sveikata. Pastebėjus nerimą keliančius simptomus derėtų nedelsiant kreiptis į specialistus. Greičiausiai emocijas suvaldyti pavyks rudens pradžioje.

VĖŽYS

Meilė. Ruduo bus palankus metas ryšiui su antrąja puse stiprinti. Spalį tikėtinas tarnybinis romanas, kuris bus labai neapgalvotas.

Darbas. Rugsėjį šalia darbo reikalų teks spręsti ir su namais susijusius rūpesčius. Ruduo profesiniu atžvilgiu nebus lengvas. Gali kilti noras keisti darbą, bet tam metas nebus palankus.

Pinigai. Ruduo pasitiks netikėtais darbais, lengva gal ir nebus, bet piniginę tai papildys.

Sveikata. Rugsėjį vertėtų pagaliau praverti sporto salės duris ar įsigyti baseino abonementą. Tik nereikėtų persistengti, saikas svarbus visur. Spalį verčiau atidžiau rinktis maistą, mat galite turėti problemų su virškinimo sistema.

LIŪTAS

Meilė. Reikėtų išmokti neįsižeisti dėl smulkmenų. Spalis bus sudėtingas, gali būti, kad net teks su partneriu pagyventi atskirai.

Darbas. Rugsėjį nereikėtų pasitikėti žodiniais pažadais, verčiau viską įforminti raštu, kitaip galite likti apgauti. Rudenį neapsiribokite tik kasdienine rutina, nes visuomeninė veikla, bendravimas, kilnūs tikslai jums atvers naujų galimybių.

Pinigai. Labai produktyvus ir palankus bus rugsėjis. Spalį didelio pelno ir šlovės gali tikėtis dirbantys pramogų versle.

Sveikata. Rudenį rekomenduojama daugiau laiko skirti poilsiui, ypač gryname ore – net tuomet, kai lauke žvarbu.

MERGELĖ

Meilė. Rugsėjį nereikėtų skubėti atsiverti menkai pažįstamiems žmonėms, nes galite likti įskaudinti ar net apgauti. Spalį naujų pažinčių verčiau apskritai vengti, šiuo metu į jūsų gyvenimą atėję žmonės ilgai neužsibus.

Darbas. Jau rudenį jie atsipirks su kaupu, sulauksite kolegų pripažinimo ir padėkos. Ruduo profesinėje veikloje pareikalaus daug kruopštumo ir pareigingumo, nebijokite atsakomybės dalytis su kolegomis, nes komandinis darbas šiuo metu duos kaip niekada gerų rezultatų.

Pinigai. Rudens pradžia nepalanki naujoms sutartims su verslo partneriais sudaryti.

Sveikata. Rudenį gali kamuoti nemiga, o ją spręsti padės griežta dienotvarkė. Spalį apie save gali priminti lėtinės ligos.

SVARSTYKLĖS

Meilė. Rudenį galite jaustis šiek tiek primiršti, norėsite, kad mylimas žmogus skirtų daugiau dėmesio. Svarbiausia yra pamėginti suprasti, iš kur kyla visi nesusipratimai. Spalį aplankiusi meilė gali baigtis skaudžiais nusivylimais.

Darbas. Spalį atsiras naujų verslo partnerių – nedvejokite išnaudoti jų teikiamų galimybių.

Pinigai. Rugsėjį galimi didesni praradimai dėl verslo partnerių aplaidumo tvarkant finansinius dokumentus. Nepraraskite ūpo, metų pabaiga bus gerokai dosnesnė.

Sveikata. Metant svorį labai svarbu tiek sveikai maitintis, tiek reguliariai mankštintis. Lapkritį gali paūmėti problemos su kepenimis, todėl turėtumėte jas labiau tausoti ir sveikiau maitintis. Be reikalo nevartoti vaistų.

SKORPIONAS

Meilė. Rugsėjį jūsų populiarumas tarp priešingos lyties atstovų vėl augs, atsiras naujų gerbėjų. Spalis palankus vestuvėms.

Darbas. Rugsėjį galimas pripažinimas, aplinkinių parama ir pagarba. Seksis tiems, kurių veikla susijusi su komunikacija, visuomeninių reikalų organizavimu. Spalį galite pakeisti darbovietę.

Pinigai. Finansinę situaciją sunkins įvairūs rūpesčiai, nenumatytos buitinės išlaidos, pagalba tėvams ir giminaičiams. Bėgant laikui situacija pamažu keisis į gera. Spalį įdėtas triūsas pradės duoti pelną. Galite galvoti apie tai, kaip savo pomėgį paversti pajamų šaltiniu.

Sveikata. Rudenį jus labai teigiamai veiks vandens procedūros, masažai, atsipalaidavimo technikos.

ŠAULYS

Meilė. Rugsėjį formuosis sudėtingos ir skausmingos santykių situacijos, į kurias nenoromis būsite įtraukti ir jūs. Šiuo metu stenkitės nepasiduoti emocijoms ir išsaugokite blaivų protą. Jeigu sugebėsite iš visko išsikapanoti, tai užgrūdins jūsų santykius su antrąja puse ir tarpusavio ryšys taps gerokai stipresnis.

Darbas. Spalį gali pasitaikyti ypatingų progų, kurios dažnai nesikartoja, tad nevalia žiopsoti.

Pinigai. Rugsėjis bus tinkamas piniginiams klausimams spręsti, pasirūpinti buitimi. Rudens viduryje palanku prašyti vadovų, kad pakeltų algą.

Sveikata. Rudenį gali varginti sąnarių skausmai, kepenų, kasos problemos. Teks atidžiau rinktis, ką dedate į burną. Šąlant orams didės šlapimo takų infekcijų rizika. Nelaimių išvengti padės kokybiška avalynė ir šilta apranga.

OŽIARAGIS

Meilė. Rudens pradžioje gali komplikuotis santykiai su mylimu žmogumi, norėdami viską išspręsti turėsite būti atviri. Nereikėtų pernelyg pasiduoti emocijoms. Lapkritis suteiks dvasinės stiprybės, užgrūdins jūsų tarpusavio santykius.

Darbas. Rugsėjis bus palankus naujoms sutartims pasirašyti, o spalis – naujų partnerių paieškai. Rudens pabaigoje profesinėje veikloje tikėtinos įdomios permainos.

Pinigai. Rudens pradžioje pagaliau bus galima šiek tiek atsipalaiduoti, gal net leisite sau išvykti atostogų.

Sveikata. Rudenėjant pamėginkite stiprinti imunitetą, geriausiai natūraliais būdais. Spalį galimos galūnių traumos, tad reikės didesnio atsargumo.

VANDENIS

Meilė. Ruduo atneš šiokių tokių išbandymų poroms, santykius aptemdyti gali nepasitikėjimo šešėlis. Nors rudens dargana ir šaltis mažai kam kelia romantiškus jausmus, būtent tokiu metu galite tikėtis vaisingų pažinčių.

Darbas. Rudenį vėl su naujomis jėgomis kibsite į darbus. Tai bus palankus metas paprašyti vadovų didesnės algos ar paaukštinimo. Lapkritis idealus dalykinėms kelionėms, bendravimui su partneriais.

Pinigai. Rudeniop spręsdami finansinius klausimus būsite išsiblaškę, tad galimos klaidos. Spalį patartina įsiklausyti į vidinį balsą, nes jis padės nugriebti labai neblogą verslo sandorį.

Sveikata. Ruduo didelių fizinių rūpesčių kelti neturėtų, tačiau jausitės įsitempę, gali varginti nemiga. Verta daugiau dėmesio skirti vidinei būsenai, ieškoti savęs nuraminimo būdų. Vieniems tai bus sportas, kitiems meditacija, tretiems dažnesnis bendravimas su žmonėmis ar koks nors pomėgis.

ŽUVYS

Meilė. Rudeniop gali šiek tiek pablogėti santykiai su nuolatiniu partneriu. Privalėsite aktyviai ieškoti būdų, kaip juos pagerinti, o ne tik laukti, kada viskas praeis.

Darbas. Rugsėjis labai palankus su užsieniu susijusiems reikalams tvarkyti. Rudens viduryje susidursite su dilema – keisti darbo vietą ar prašyti didesnio atlyginimo. Rasti išeitį padės kolektyvas. Svarbiausia – nedaryti skubotų sprendimų, apsvarstyti visas galimas alternatyvas.

Pinigai. Rudenį pajamos stabilizuosis, o tie, kurie turi verslo ryšių su užsieniu, netgi gali tikėtis pajamų padidėjimo.

Sveikata. Ruduo gali atnešti padidėjusį nervingumą, kurį įveikti padės SPA procedūros, grožio ritualai, laikas sau.

Naujienos iš interneto