Rumšiškių seniūnijoje atvira liepsna dega gyvenamasis namas (papildyta)

Kaip pranešė Bendrasis pagalbos centras, šiandien, vasario 26 dieną, 10 val. 47 min., Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Kaišiadorių rajono savivaldybėje, Rumšiškių seniūnijoje, Salomiškio kaime, Gulbynės gatvėje, atvira liepsna dega gyvenamasis namas. Į įvykio vietą nedelsiant išsiųstos Kaišiadorių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, informacija perduota ir greitosios medicinos pagalbos stočiai.

Kaišiadoriečiams.lt žiniomis, į įvykio vietą buvo išsiųstos trys ugniagesių autocisternos iš Kaišiadorių, Žiežmarių bei Rumšiškių. Atvykus į gaisro vietą buvo iškviestos papildomos pajėgos iš Kruonio ugniagesių komandos.

Patikslinta.

Atvykus ugniagesiams gelbėtojams namas jau degė atvira liepsna. Pamainos vado nurodymu buvo papildomai išsiųsta dar viena ugniagesių autocisterna iš Kruonio. Vanduo į gaisravietę buvo vežiojamas iš už 3,5 km esančių vandenviečių. Gaisro metu namas sudegė visiškai. Užgesinus gaisrą viduje buvo rastas negyvas šuo. Ugniagesiams gelbėtojams pavyko išgelbėtas už 5 m esantį ūkinį pastatą. Sudegęs namas buvo 9×5 m dydžio, 1 aukšto, karkasinis, medinis, stogas dengtas šiferiu, tad liepsnos plito ypač greitai.

Naujienos iš interneto