Sausio 9-15 d. savaitės horoskopas visiems zodiako ženklams

AVINAS

Savaitės pradžioje gali būti bandymų primesti jums savo nuomonę. Nesileiskite! Savaitės viduryje nesusikoncentruokite ties menkaverčiais dalykais ir mažiau plepėkite. Galimos naujos daug žadančios pažintys.

JAUTIS

Konfliktas namuose pirmoje savaitės pusėje gali paskatinti siekti didesnės asmeninės nepriklausomybės ir laisvės. Visiškai netikėtai gausite džiugią žinią. Pamatysite, kaip neįveikiama taps nugalimu. Be to, išsipildys viena didelė jūsų svajonė. Laukite savaitgalio!

DVYNIAI

Savaitės pradžioje susiklostys aplinkybės, iš kurių turėsite daug naudos vėliau. Jei veiksite greitai, užsidirbsite papildomų pinigų. Antroje savaitės pusėje galite būti užsipultas ir kažkuo apkaltintas, bet bendradarbiai jus visiškai palaikys. Savaitgalį nebūkite toks lengvabūdis ir garbėtroška – nieko tokio, jei nebūsite nuolatinio susižavėjimo objektas.

VĖŽYS

Kuo mažiau plepėsite, tuo bus geriau. Stenkitės neįsivelti į kokį nors ginčą. Jūsų ekonominė padėtis šiuo metu yra stabili ir pakankamai gera, todėl galite pagalvoti apie tai, kaip išpildyti ilgai puoselėtą ir ligšiol nerealizuotą norą. Tai įgyvendinę tikrai pasijusite laimingesnis.

LIŪTAS

Jūs manote, kad verta nesvarstant griebtis naujo pasiūlymo? Deja, kiti to nepriims taip draugiškai. Verta taip pat labai gerai pagalvoti, ar tikslinga kovoti dėl populiarumo kolektyve. Problemos dėl sveikatos savaitės pradžioje neturėtų būti išties rimtos.

MERGELĖ

Konfliktai darbe griauna ir asmeninį jūsų gyvenimą. Laimė, ši savaitė bus dosni įvairiausių gerų galimybių. Nepraleiskite progos išspręsti pačias didžiąsias problemas, gal net pakeisti darbą. Šiomis dienomis jūsų laukia paskutinis pokalbis jums asmeniškai labai svarbiu reikalu.

SVARSTYKLĖS

Neplepėkite per daug apie savo planus. Gali atsirasti norinčių pasinaudoti tuo piktam. Ar jūs tikrai tokia stipri asmenybė, kad galite susidoroti su bet kuo? Ar tikrai jūsų neveikia autoritetingų žmonių spaudimas? Jeigu ne, vis tiek turėtumėte motyvuoti, kodėl taip aktyviai ginate savo teises.

SKORPIONAS

Šią savaitę labai stebėkite jus supančius žmones. Galimas daiktas, kad kažkas yra sumanęs negarbingų dalykų. Galimi bandymai suvaržyti jūsų laisvą valią, primesti svetimas žaidimo taisykles. Ketvirtadienį apskritai būtų ne pro šalį atsipūsti. Tai padėtų atgauti pusiausvyrą.

ŠAULYS

Šią savaitę jums teks susitikti su vadovaujančiais žmonėmis. Tuo turėtumėte būtinai pasinaudoti. Parodykite save iš gerosios pusės ir nepraraskite savo žavesio. Jūs turite partneriams kristi į akis. Į savaitės pabaigą šeimos nariai gali inicijuoti pasikeitimus namų ūkyje, dideles finansines investicijas. Galite patirti stresą.

OŽIARAGIS

Pirmoje savaitės pusėje visos jūsų mintys suksis apie ką tik nori, tik ne apie tai, kas iš tiesų jūsų laukia. Trečiadienį galite supanikuoti visiškai neteisingai interpretuodamas vyresnybės pasisakymą. Pasitikslinkite geriau dar kartą! Taip pat neatidėliokite jau anksčiau planuoto vizito pas gydytoją.

VANDENIS

Šią savaitę galite išvengti vieno nemalonaus susitikimo. Nesijaudinkite, negalvokite apie mažareikšmius dalykus ir pagaliau pasakykite garsiai tai, ką privalote pasakyti. Galite nusivilti žmonėmis, kuriais iki šiol pasitikėjote.

ŽUVYS

Šiuo metu būtų gerai išlaikyti perspektyvas, nuosekliai laikytis savo paties taisyklių. Antroje savaitės pusėje gali užsimegzti nauja subtili draugystė. Asmeniui, kuriam jūs neabejingas, reikia jūsų pagalbos ir paramos.