Savaitės horoskopas rugsėjo 26 d. – spalio 2 d.

AVINAS

Savaitės pradžioje nuolat jausite laiko trūkumą, tad nesistenkite atlikti visų darbų iš karto – verčiau susikoncentruokite ties vienu svarbiausiu. Į nesėkmes būsite linkęs reaguoti pernelyg emocingai. Verčiau atsikratykite įspūdžio, kad kontroliuojate padėtį – tai netiesa. Kaip baigsis savaitė – visiškai neaišku. Veiks aplinkybės, menkai nuo jūsų tepriklausančios.

JAUTIS

Pirmosiomis savaitės dienomis suklydęs stenkitės pasitaisyti tuojau pat – nelaukite patogesnio momento. Savieigai palikti reikalai tik blogės, tad reikės nuolatinio jūsų dalyvavimo ir priežiūros. Trečiadienį ar ketvirtadienį būtinai apdovanokite save nedideliu mielu pirkiniu ar neįprastai prašmatniais pietumis. Savaitgalį nesėdėkite namuose, kita vertus, tolimų išvykų taip pat neplanuokite – pakaks nueiti į kino teatrą ar aplankyti naują parodą.

DVYNIAI

Nieko nėra neįmanoma, ypač šią savaitę. Nuo pat pirmadienio galite tikėtis įdomių neįprastų įvykių. Labai gera proga pradėti rašyti dienoraštį, net jei atpasakoti įvykiai jums pačiam atrodo tik blyškus realybės šešėlis. Savaitgalį tikėkitės trumpo, bet labai intensyvaus ir turiningo susitikimo su nepaprastai įdomiu žmogumi.

VĖŽYS

Porą dienų turiningai pailsėjęs, nuo pat pirmadienio verčiau vėl visa jėga kibkite į darbus. Jūsų profesinė veikla gali pareikalauti iš jūsų kur kas daugiau pastangų nei paprastai. Jūs žinote, kad tokių dienų būna, bet kaip visada jos užklumpa netikėtai. Visą šią savaitę būsite ganėtinai impulsyvus, greitas supykti, įsižeisti ir anaiptol ne toks greitas atleisti ar taikytis. Kad ir kaip ten būtų, pasistenkite, kad ši gana netipiška Vėžiui situacija netaptų nevaldoma.

LIŪTAS

Visą šią savaitę Liūtai trykš energija, entuziazmu ir bus pilni artėjančių nepaprastų pokyčių nuojautos. Geras laikas brandinti naujas idėjas, generuoti strategiją, bet netinkamas galutiniams sprendimams priimti. Reikalai konkretesnį pavidalą įgis nuo savaitės vidurio. Nenustebkite, jei savaitgalį pajusite nenumaldomą poreikį pabūti vienas.

MERGELĖ

Šią savaitę būsite laisvesnis dvasiškai ir kūrybiškesnis nei paprastai. Labai tinkama savaitė imtis naujos veiklos – gal nauja tarnyba, sporto šaka ar hobis. Pasistenkite nepasiduoti depresijai, kai savaitės viduryje reikalai klostysis ne taip, kaip buvote numatęs. Savaitgalį pasistenkite atsikratyti senų nebenaudojamų daiktų.

SVARSTYKLĖS

Visą savaitę kamuos saviraiškos problemos. Ypač skausmingai reaguosite į visokiausio plauko suvaržymus ir apribojimus. Iš aplinkinių galite tikėtis tik įvairiausių bandymų kaip nors pasinaudoti jumis saviems tikslams. Penktadienis – ribinė diena. Daug kas baigsis ir daug kas prasidės.

SKORPIONAS

Šią savaitę būsite pilnas jėgų ir energijos, tik nežinosite, kuria linkme ją tinkamai nukreipti. Tad ir griebsite kiekvieną pasitaikiusią progą, kad tik save realizuotumėte. Ir dėl to veršitės į priekį ne visuomet pačiomis garbingiausiomis priemonėmis. Į savaitės pabaigą viskas daugmaž turėtų susitvarkyti.

ŠAULYS

Labai tikėtina, kad būsite sutrikęs, blaškysitės, neracionaliai išnaudosite tiek darbui, tiek poilsiui skirtą laiką. Ženkite šiek tiek mažesniais žingsneliais! Neforsuokite per jėgą savo projektų. Tikriausiai verta paklusti instinktyviam norui kiek galima daugiau laiko praleisti namuose. Pasistenkite suteikti kuo daugiau džiaugsmo savo šeimai, kad ji nesijaustų pamiršta.

OŽIARAGIS

Pirmoje savaitės pusėje jums bus rodomi viliojantys ir intriguojantys, bet pakankamai painūs simpatijos ar net meilės ženklai. Labai tikėtina, kad priimsite klaidingą sprendimą ir kurį laiką eisite keliu, vedančiu aklavietėn. Palikite visa tai ir ieškokite naujų vietų, kur galėtumėte realizuoti save. Apskritai įdirbis neblogas, bet vaisių dar teks luktelėti.

VANDENIS

Pirmoje savaitės pusėje niekaip negalėsite atsikratyti nepasitenkinimo savimi jausmo. Nemalonūs prisiminimai neišvengiamai išmuš iš vėžių, ir pusiausvyrą atgausite tik į savaitės pabaigą. Ketvirtadienį imkitės tik to, kas jums išties yra svarbu. Sąžiningas pasikeitimas idėjomis stiprina solidarumą. Tikėtina, kad savaitgalį susipažinsite su dvasiškai labai sau artimu žmogumi.

ŽUVYS

Ši savaitė nebus iš lengvųjų. Jus labai kamuoja nuotaikų kaita. Neleiskite sau plaukti pasroviui. Pasistenkite susirasti daugiau sau įdomių pramogų, nebūkite abejingas viskam. Savaitės viduryje galite sulaukti netikėtų simpatijos ženklų iš priešingos lyties asmens. Savaitgalį saugokitės peršalti ir nepersivalgykite.

www.horoskopai.lt