Savaitės orų prognozė: daug kur trumpai palis, šiluma nelepins

Pirmadienį debesuotumas bus nepastovus, naktį vietomis, dieną daug kur trumpai palis. Naktį ir rytą kai kur tvyros rūkas. Naktį pūs vidutinio stiprumo šiaurės vakarų vėjas, dieną jis sustiprės ir suksis iš vakarų, pietvakarių. Temperatūra naktį pažemės iki 5-10, pajūryje išliks apie 11-12 laipsnių, dieną šils iki 13-17 laipsnių.

Antradienio naktį debesys pamažu sklaidysis, iš besisklaidančių debesų trumpai palis tik vietomis. Vakarų, šiaurės vakarų vėjas rims. Pragiedrėjus ir vėjui nurimus vietomis suskubs formuotis rūkas. Temperatūra pažemės iki 4-9, pajūryje 10-12 laipsnių šilumos.

Antradienio dieną dangumi plauks tai tankesni, tai retesni debesys, dažnai džiugins saulės spinduliai. Įdienojus ir po pietų kaupsis storesni debesys iš kurių daug kur trumpai, bet daugiausiai negausiai, palis. Vėjas pūs iš vakarų, šiaurės vakarų, vidutiniu stiprumu. Įdienojus termometrai rodys 13-17 laipsnių šilumą.

Trečiadienio naktį debesys vėl nyks, trumpai ir negausiai palis tik vietomis. Padvelks nestiprus šiaurės vakarų, šiaurės vėjas. Pragiedrėjus ir vėjui aprimus matomumą vietomis mažins rūkas. Naktis bus vėsi, temperatūra kris iki 3-8 laipsnių šilumos, tik Kuršių nerijoje laikysis 9-11 laipsnių šiluma, o dirvos paviršiuje kai kur tikėtinos silpnos šalnos.

Trečiadienio dieną debesų padaugės, tačiau ir saulė tarpais tikrai pasirodys. Įdienojus ir po pietų tai vienur, tai kitur formuosis lietaus debesys iš kurių iki vakaro palis didesnėje šalies dalyje. Vidutinio stiprumo vėjas pūs iš šiaurės vakarų, šiaurės. Temperatūra popietę kils iki 12-17 laipsnių.

Ketvirtadienį iš vakarų priartės aukštesnio slėgio laukas. Naktį debesys sklaidysis, žymesnio lietaus jau nenumatoma, dieną debesų padaugės, bet trumpai palis tik vietomis. Naktį ir rytą vietomis tvyros rūkas. Naktį vės iki 2-7, Kuršių nerijoje 8-10 laipsnių šilumos, dirvos paviršiuje vietomis numatomos šalnos iki 3 laipsnių šalčio, dieną temperatūra kils iki 12-17 laipsnių.

Penktadienį orai išliks panašūs. Naktį debesys sklaidysis ir trumpai, silpnai palis tik kai kur, dieną trumpalaikis lietus pasirodys vietomis. Naktį vės iki 2-7, Kuršių nerijoje 8-10 laipsnių šilumos, dirvos paviršiuje vietomis numatomos šalnos iki 3 laipsnių šalčio, dieną šils tik iki 11-16 laipsnių.