Savaitės viduryje galime sulaukti ir pūgos

Antradienio dieną Lietuvoje orus lems vienas iš ciklonų, susiformavęs ties Pietų Skandinavija. Visoje šalyje numatomi krituliai, vyraus lietus. Antroje dienos pusėje šiauriniuose rajonuose lietų keis šlapdriba, kai kur gali kristi sniegas. Daug kur vakarų, antroje dienos pusėje pereinančio į šiaurės vakarų, vėjo gūsiai sieks 15-20 m/s. Įdienojus temperatūra pakils iki 2-6 laipsnių šilumos, vakarėjant su šiaurės vakarų vėju į mūsų šalį pradės veržtis jau šiek tiek šaltesnis oras, temperatūra palaipsniui kris. Vietomis, didesnė tikimybė šiauriniuose rajonuose, susiformuos plikledis.

Trečiadienio naktį tebesitęs šalto oro įsiveržimas. Lietų keis šlapdriba ir sniegas, tačiau vyraus nedideli krituliai. Formuosis plikledis. Vėjas rims. Slėgis kils. Tarp debesų pasirodys pragiedruliai ir temperatūra daugelyje rajonų bus neigiama, nukris iki 2-7 laipsnių šalčio, tik kai kur svyruos apie nulį.

Trečiadienio dieną naujas ciklonas, artėjantis iš vakarų, vėl nepagailės kritulių: sniegas pereis į šlapdribą ir į lietų. Sustiprės vėjas, vietomis kils pūga. Temperatūra vėl kilstelės iki 1-5 laipsnių šilumos.

Nemalonus su krituliais, vėjuotas bus ir ketvirtadienis.

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto