Savivaldybėje lankėsi užsienio partnerių delegacijos

Kaišiadorių rajono savivaldybėje lankėsi delegacijos iš Bendzino miesto (Lenkija), Jogevos rajono (Estija) ir Hola Prystanės (Ukraina). Atvykusias delegacijas sutiko Kaišiadorių rajono savivaldybės meras Vytenis  Tomkus  ir mero pavaduotojas Darius Vilimas, Savivaldybės administracijos direktorė Vaida Babeckienė ir  direktoriaus pavaduotojas Voldemaras  Maziliauskas bei kiti savivaldybės atstovai.

Svečiai atvyko ne tik į Kaišiadorių miesto šventę „Skambėkit, Kaišiadorys!“. Vizito metu Kaišiadorių rajono savivaldybės meras Vytenis  Tomkus ir Hola Prystanės miesto meras Aleksandr Babič pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Joje numatyta bendradarbiauti, plėtojant turizmo, kultūros, švietimo, socialinius ir ekonominius ryšius. Sutartis neapriboja bendradarbiavimo ir kitose srityse. Partneriai gali bendradarbiauti kitais klausimais ir kitose srityse, kurios šioje Sutartyje nėra paminėtos, bet gali būti naudingos abiejų miestų gyventojams.

Susitikime su Kaišiadorių rajono savivaldybės partneriais pristatytos Kaišiadorių ir Hola Prystanės savivaldybės, supažindinta su Kaišiadorių rajono ekonomine, investicine ir turistine aplinka, pristatyti įgyvendinti ir vykdomi investiciniai projektai ir jų nauda rajono gyventojams, aptartos bendradarbiavimo galimybės, dalyvavimas bendruose projektuose. Susitikimo metu atvykusios delegacijos taip pat pasidalijo patirtimi bei įžvalgomis apie atliekamus darbus ir įvykdytus projektus, palinkėjo vieni kitiems sėkmės, tęsti pradėtus darbus, reikšmingų sprendimų ir pasikeitė simbolinėmis dovanėlėmis.

Hola Prystanės (Ukraina) miestas yra jau penktasis Kaišiadorių rajono savivaldybės miestas partneris. Prieš tai bendradarbiavimo sutartys buvo pasirašytas su Bendzino miesto (Lenkija), Jogevos rajono (Estija), Ivija rajonu (Baltarusija) ir Tvistringeno miestu (Vokietija).