Savivaldybės atstovai susitiko su Kaišiadorių paukštyno vadovais

Kaišiadorių rajono savivaldybės meras Šarūnas Čėsna, vicemerai Tomas Vaicekauskas ir Algimantas Radvila, Administracijos direktorius Karolis Petkevičius susitiko su Kaišiadorių ir Vilniaus paukštynų generaliniu direktoriumi Tadu Sprindžiūnu, jo pavaduotoju Sauliumi Petkevičiumi bei organizavimo vystymo komandos vadove Česlava Deinarovič.

Susitikimo metu pristatyta įmonės veikla, esama situacija bei ateities planai ir vizija, į kurią įmonė orientuojasi. Kaišiadorių rajonas nuo seno išsiskiria senomis paukštininkystės tradicijomis ir yra didžiausias paukščių auginimo regionas, o Kaišiadorių paukštynas – didžiausia paukštininkystės įmonė Lietuvoje. Ji orientuojasi į be antibiotikų užaugintą vištieną, taip pat daug dėmesio skiria visam auginimo procesui – nuo pašarų parinkimo iki gaminių patiekimo pirkėjams. Įmonė kryptingai eina tvarumo ir gyvūnų gerovės užtikrinimo keliu, taip pat siekia, kad pirkėjams būtų pasiekiamas sveikesnis maistas. Pristatyti ir įmonės ateities planai, infrastruktūros atnaujinimas ir modernizavimas bei tolimesnė kryptis plėtojant ekologiškumą.

Apsilankymo Kaišiadorių paukštyne metu apžiūrėta gamybinė teritorija bei praėjusiais metais pastatyta suskystintų dujų saugykla. Susitikimo metu aptartas abipusis Kaišiadorių rajono savivaldybės ir Kaišiadorių paukštyno bendradarbiavimas.