Savivaldybės taryba pritarė Kaišiadorių rajono VVG ketinamiems teikti projektams

Kaišiadorių rajono savivaldybės taryba 2017 m. balandžio 27 d. pritarė asociacijos „Beloniškių bendruomenė“ teikiamam projektui „Laisvalaikio erdvės įrengimas Palomenės kaime“ su partneriu Kaišiadorių rajono savivaldybės administracija. Prie šio projekto įgyvendinimo Savivaldybė turės prisidėti iki 20 proc. piniginiu įnašu, bet ne daugiau kaip 12500,00 Eur.

Asociacijos Darsūniškio bendruomenė teikiamam projektui „Darsūniškio bendruomenės bendruomeninio verslo kūrimas“ su partneriu Kaišiadorių rajono savivaldybės administracija taip pat buvo pritarta. Prie šio projekto įgyvendinimo Savivaldybė turės prisidėti ne daugiau kaip 10000,00 Eur.

Savivaldybės taryba taip pat pritarė teikiamam projektui „Rumšiškių kultūros centro pagrindinio įėjimo atnaujinimas ir pritaikymas žmonėms su negalia“ finansuojamam pagal Kaišiadorių rajono kaimo vietovių plėtros 2015-­2020 metų strategijos priemonę „Parama investicijoms į visų rūšių mažos apimties infrastruktūrą“ su Partneriu Rumšiškių kultūros centru. Prie šio projekto įgyvendinimo  Savivaldybė  turės prisidėti iki 20 proc. piniginiu įnašu, bet ne daugiau kaip 12500 eurų.

Taip pat buvo pritarta ir asociacijos Kalvių bendruomenė teikiamam projektui „Pėsčiųjų ir dviračių tako į Kalvių ežero pakrantę įrengimas“ (toliau – Projektas) su partneriu Kaišiadorių rajono savivaldybės administracija. Prie šio projekto įgyvendinimo  Savivaldybė  turės prisidėti iki 20 proc. piniginiu įnašu, bet ne daugiau kaip 12500,00 Eur.

Kaišiadorių r. savivaldybės inf.

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto