Sekmadienį Paparčiuose kilo gaisras (video)

Rugpjūčio  14 dienos naktį, apie 22 val., specialiosioms tarnyboms buvo pranešta, kad Kaišiadorių rajone, Paparčiuose, Ropėjos gatvėje atvira liepsna dega ūkinis pastatas. Į gaisro vietą nedelsiant buvo išsiųstos ugniagesių komandos iš Žaslių, Kaišiadorių PGT ir Zūbiškių.

Pirmiesiems į gaisravietę atvykus Žaslių ugniagesių komandai pastatas jau dega atvira liepsna, stogas buvo sukritęs. Deja, bet kaip dažniausiai būna kaimiškų vietovių ugniagesių komandose, dėl žmonių stygiaus atvyko tik vienas ugniagesys. Laimei, tuo pat metu į gaisravietę atvyko gretimame kaime liepsnų pašvaistę pastebėjęs ne tarnyboje buvęs Kaišiadorių PGT ugniagesys gelbėtojas, kuris padėjo kolegai iš Žaslių ugniagesių komandos ir pradėjo gesinimo darbus.

Neužilgo į gaisravietę atvyko ir kolegos iš Kaišiadorių, kurie perėmė bei tęsė gesinimo darbus. Po keliolikos minučių liepsnos buvo numalšintos.

Gaisro metu sudegė medinis 16×6 m ūkinis pastatas. Dėl ko kilo gaisras aiškinasi ekspertai, tačiau greičiausiai tam įtakos turėjo neblaivių šeimininkų elgesys. Mat vienas asmuo buvo toks neblaivus, kad tiesiog gulėjo šalikelėje ir vargu ar net suprato, jog už keliolikos metrų dega pastatas.