Sekmadienį ugniagesiai skubėjo į prekybos centrą „Pasažas“

Rugpjūčio 7 dienos popietę, 12 val. 18 min., ugniagesiams gelbėtojams buvo pranešta, kad Kaišiadoryse, Gedimino gatvėje esančiame prakybos centre „Pasažas“ suveikė priešgaisrinė signalizacija, jaučiasi degėsių kvapas, iš parduotuvių evakuojami žmonės.

Vos per kelias minutes atvykus ugniagesiams gelbėtojams iškart buvo atliekama žvalgybą. Pastate dūmų ir degėsių kvapo nebuvo, iš prekybos centro žmonės buvo išėję dar iki atvykstant ugniagesiams gelbėtojams. Nors jokių dūmų ir degėsių kvapo nebuvo, ugniagesiai gelbėtojai, kad būtų tikri, jog niekur nėra gaisro židinio, temperatūros pokyčiams pastate nustatyti panaudojo termovizorių.

Ugniagesiams dar vykdant žvalgybos darbus ir ieškant galimo gaisro židinio prakybos centre „Pasažas“, 12 val. 28 min. buvo gautas naujas pranešimas, kad Žiežmariuose, Alyvų gatvėje iš apleisto negyvenamo dviejų aukštų veržiasi dūmai. Antras Kaišiadorių PGT skyrius iškart buvo išsiųstas į Žiežmarius. Žiežmarių ir Kruonio ugniagesių komandos taip pat buvo atšauktos kelyje ir išsiųstos į gaisrą Žiežmariuose.

Atvykus pirmiesiems ugniagesiams gelbėtojams iš apleisto pastato rūsio veržėsi dūmai. Įėjus į pastato vidų paaiškėjo, kad viduje dega sukrautos šiukšlės. Pats pastatas apleistas, 24×16 m dydžio, mūrinis, dviejų aukštų su mansarda. Gaisro metu aprūko 20 m²patalpa.