Šeštadienio naktį ugniagesiai skubėjo gesinti gaisrą Palomenės seniūnijoje

Vasario 24 dienos vakarą, 21 val. 20 min., ugniagesiams buvo pranešta, kad Kaišiadorių rajone, Palomenės seniūnijoje, Beištrakių kaime, Šešuvos g. 40 dega namas. Į gaisro vietą nedelsiant buvo išsiųstos keturios ugniagesių autocisternos.

Po 17 min. nuo gauto pranešimo atvykus pirmiesiems ugniagesiams paaiškėjo, kad atvira liepsna dega ne gyvenamasis namas, bet ūkinis pastatas. Pats pastatas 8×18 m, iš trijų dalių. Vidurinė dalis rastinė, dengta šiferiu, kraštinės dalys 2×8 m, karkasinės, viena dengta šiferiu, o kita – skarda.

Gaisro gesinimui ugniagesiai naudojo 2 B tipo vandens padavimo švirkštus. Buvo suformuota vieną ugniagesių gelbėtojų grandis su kvėpavimo organų apsaugos aparatais, kurią sudarė du ugniagesiai gelbėtojai. 23 val. 1 min. gaisrą pavyko lokalizuoti, o 42 min. po vidurnakčio gaisras buvo likviduotas.

Gaisro metu nudegė ūkinio pastato stogas, perdegė pastato perdanga, apdegė ir vandeniu buvo sulietos vidurinėje pastato dalyje buvusios malkos. Laimei, ugniagesiams pavyko užkirsti kelią didesnei nelaimei ir nuo liepsnų išgelbėti tris šalia buvusius pastatus: už 3 metrų esantį kluoną, už 5 metrų esančia lauko virtuvę ir už 8 metrų esantį gyvenamąjį namą.