Šeštadienio vakarą į Paparčius skubėjo gausios ugniagesių pajėgos: nuo gaisro nukentėjusi daugiavaikė šeima prašo pagalbos (video)

Vasario 11 dienos vakarą, 18 val. 33 min., ugniagesiams gelbėtojams buvo pranešta, kad Kaišiadorių rajone, Paparčių kaime, Bažnyčios gatvėje dega ūkinis pastatas. Bevykstant į gaisravietę ugniagesiai sulaukė patikslinimo, kad dega ir gyvenamosios patalpos, tad iškart buvo siunčiamos sustiprintos pajėgos iš Kaišiadorių, Žaslių, Gudienos, Zūbiškių ir Žiežmarių ugniagesių komandų. Į įvykio vietą taip pat buvo išsiųsta ir medikų brigada.

Nors ir kelius jau dengė plikledis, tačiau pirmieji ugniagesiai gaisravietėje buvo jau po 18 minučių. Jiems atvykus paaiškėjo, kad atvira liepsna dega ūkinis pastatas. Namui pavojus nebuvo kilęs – gyvenamas kambarys buvo įrengtas ūkiniame pastate.

Pats ūkinis pastatas mūrinis, 25×9 m dydžio, su mansarda, stogas šlaitinis, dengtas šiferiu, perdanga medinė, prie ūkinio pastato priblokuoti 2 mediniai 4×6 m dydžio garažai.

19 val. 45 min. ugniagesiams pavyko gaisrą lokalizuoti, o 20 val. 25 min. buvo paskelbta apie jo likvidavimą.

Ugniai malšinti vanduo buvo tiekiamas iš šalimais esančio vandens telkinio bei vežiojamas autocisternomis iš kito vandens telkinio.

Gaisro metu nudegė dalis pastato stogo, sudegė viduje buvęs šienas. Ūkiniame pastate, patalpoje, kur kilo gaisras, buvo įrengtas kambarys. Jame sudegė baldai, buitinė technika bei namų apyvokos daiktai. Nuo liepsnų išgelbėta 10 vištų.

Nuo gaisro nukentėjusi daugiavaikė šeima prašo pagalbos

„Vakar mūsų šeimoje nutiko tragedija. Ugnis pasiglemžė ūkinį pastatą, jame buvo mūsų dokumentai, santaupos ir kiti asmeniniai daiktai. Kartu su vyru auginame 7 vaikus, kad vaikams būtų daugiau vietos sau kambarį įsirengėme ūkiniame pastate. Šiuo metu likome taip kaip stovime. Kreipiuosi į visus kurie galite kuo nors bent po kažkiek prisidėti, kad galėtume atstatyti pastatą. Kiekvieno iš jūsų bet kokia parama, bus kaip Dievo dovana. Ačiū! LT077300010155400138 Juozas Palubinskis, ačiū visiems. Jai galit, rašykit, parama nukentėjusiems nuo gaisro.“ – Facebook’e išplatintame pranešime rašo nuo gaisro nukentėjusi šeima.