Šiąnakt Kaišiadoryse vėl buvo išdaužtas automobilio stiklas: policija sulaikė net 6 asmenis

Birželio 30 dieną, 51 min. po vidurnakčio, buvo gautas pranešimas, kad Kaišiadoryse, Gedimino gatvėje, pranešėjas matė, kaip vaikinai išdaužė automobilio stiklą ir pasišalino link prekybos centro.

Policijos ekipažui nuvykus prie prekybos centro asmenų pastebėta nebuvo. Toliau patruliuojant prie įėjimo į miško estradą stovėjo asmuo. Priėjus prie jo, jis pradėjo agresyviai elgtis, priešintis pareigūnams ir vartoti necenzūrinius žodžius, todėl buvo iškviestas dar vienas ekipažas. Vyras buvo pristatytas į policijos komisariatą.

Toliau patruliuojant Gedimino gatvėje buvo pastebėti dar 4 asmenys. Iš viso buvo sulaikyta ir į policijos įstaigą pristatyta: trys moterys (gimusi 2001 m. (blaivi), gimusi 1998 m. (1,83 prom.) ir gimusi 2002 m. (1,29 prom.) bei vyrai (gimęs 2000 m. (2,01 prom.), gimęs 1997 m. (1,56 prom.) ir gimęs 1999 m. (1,67 prom.)).

Kaišiadoriečiams.lt primena, kad birželio 27-ios naktį Kaišiadorių mieste buvo suniokoti net 5 automobiliai, iš kurių dviems buvo išdaužti galiniai stiklai. Tą kartą, panašu, kad įkaušę asmenys keliavo nuo Gedimino gatvėje atsidariusios naktinės gėrimų parduotuvės ir tokiu savo poelgiu norėjo parodyti visiems savo neapsakomai žemą intelekto lygį.

Tad kyla natūralus klausimas – ar visi šie sulaikyti asmenys tikrai taip neturi ką veikti ir įkaušę naktimis išlenda į miestą, ar alkoholinius gėrimus, kurie dar stipriau paveikia ir taip nepilnai funkcionuojančias jų smegenis, vartoja vietinių taip pramintoje „naktinukėje“, o po to kelia grėsmę aplinkiniams ir jų turtui?