Šiuolaikiškas ir kokybiškas darbo stalas – komfortiškam darbui

Darbo stalas neabejotinai yra vienas svarbiausių baldų visame biure. Tinkamai parinktas darbo stalas kiekvienam darbuotojui sukuria komfortišką darbo vietą, taip pat padeda pagerinti produktyvumą. Įrodyta, kad modernūs, patogūs darbo stalai lemia darbuotojų sveikatą bei gerą savijautą. Dėl šių priežasčių tarptautinės biuro baldų įmonės NARBUTAS ekspertai pataria skirti ypatingą dėmesį darbo stalo pasirinkimui.

Modernus darbo stalas: ypatybės, padėsiančios išsirinkti tinkamą

Modernus darbo stalas pasižymi tam tikromis savybėmis. Ne visi rinkoje veikiantys gamintojai gali pasiūlyti modernius, aukščiausius kokybės ir kt. standartus atitinkančius darbo stalus. Siekiantiems aukščiausio komforto lygio darbo metu, prieš įsigyjant baldą, patariama atkreipti dėmesį į keletą pagrindinių ypatybių, kurios padės išsirinkti modernų darbo stalą.

  • Kokybė. Rinkitės darbo stalus, kurie yra pagaminti iš kokybiškų medžiagų – taip galėsite būti užtikrinti, jog pasirinkote ilgai tarnaujantį modernų darbo stalą.
  • Svarstant, kokio dizaino darbo stalą pasirinkti, patariama atsižvelgti į visame biure arba tik į patalpos, kuriame bus statomas naujas darbo stalas, vyraujantį interjero stilių.
  • Darbo stalo aukštis. Prieš įsigydami modernų darbo stalą, pagalvokite apie jo aukštį. Aukštaūgiams žmonėms rekomenduojama rinktis reguliuojamo aukščio sėsk-stok stalus, kurių matmenis galima nustatyti pagal savo poreikius.
  • Stalo kojos. Norėdami daugiau privatumo, rinkitės modernius darbo stalus su skydinėmis kojomis. Darbo stalas su T formos kojomis nevaržys judėjimo, nes bus daugiau erdvės ne tik po stalu, tačiau ir šalia jo.
  • Patikimas gamintojas. Patikimas, rinkoje gerai žinomas bei daugelį metų patirties įgijęs biuro baldų gamintojas garantuos gamininio kokybę bei ilgaamžiškumą.
PVcase biuras. N. Tukaj nuotr.

Vadoviniai darbo stalai ir kiti darbo stalai: kokius pasirinkimo variantus apsvarstyti?

Šiuolaikiniai vadoviniai darbo stalai ir kiti darbo stalai neabejotinai kuria komfortišką darbo aplinką, padeda užtikrinti darbuotojų sveikatą bei gerą savijautą. Prieš įsigyjant vadovinius darbo stalus ar kitus darbo stalus, rekomenduojama atsižvelgti į savo poreikius bei apsvarstyti kelis variantus.

  • Stacionarūs darbo stalai. Stacionarus darbo stalas ­– puikus pasirinkimas tuo atveju, jei prie jo sėdės vienas tas pats darbuotojas ar įmonės vadovas, kurio darbo vieta dažniausiai būna nuolatinė. Pagal konkrečius darbuotojo ar vadovo poreikius parinktas darbo stalas užtikrins individualiai jam sukurtą komfortišką darbo vietą.
  • Sėsk-stok stalai. Šiuolaikinėms įmonėms verta apsvarstyti reguliuojamo aukščio arba sėsk-stok stalų pasirinkimą. Kiekvienas prie jo dirbantis darbuotojas pagal ūgį gali susireguliuoti stalo aukštį vos vieno mygtuko paspaudimu bei išsaugoti pasirinktus nustatymus.
  • Stalų junginiai. Modernūs stalų junginiai sukurti specialiai dinamiškam darbo stiliui. Stalų junginių sistemą sudaro vienviečiai stalai ir stalų junginiai, skirti lanksčiam darbo vietų organizavimui, individualiam darbui ir bendradarbiavimui.

Kodėl vadovo darbo stalas viena svarbiausių biuro interjero dalių?

Vadovo darbo stalas, kaip ir kiti vadovo baldai, yra vienas svarbiausių ofiso interjero elementų. Vadovo darbo stalas svarbus ne tik todėl, jog būtent vadovo kabinete priimami patys reikšmingiausi organizacijos sprendimai, tačiau ir todėl, nes prisideda prie prekės ženklo kūrimo ­– reprezentuoja įmonę. Dėl šių priežasčių svarbu tinkamai pasirinkti vadovo darbo stalą.

Rinkdamiesi vadovo darbo stalą, nepamirškite, kad darbo stalas turėtų būti ergonomiškas, funkcionalus bei pritaikytas prie individualių vadovo poreikių.

Kokybiškas, modernus ir stilingas darbo stalas – funkcionalus baldas, svarbus siekiant užtikrinti ergonomišką darbo vietą. Jei ieškote darbo stalo, turinčio visas šias savybes, kreipkitės į NARBUTAS. Profesionali, ilgametę patirtį turinti įmonės produktų vystymo ir projektavimo komanda glaudžiai bendradarbiauja ieškodama optimalių, aukštos kokybės sprendimų, todėl savo klientams siūlo funkcionalūs ir įvairiose erdvėse lengvai pritaikomus darbo stalus bei kitus biuro baldus.

PVcase biuras. N. Tukaj nuotr.

Nr. 21/2

___

Tai yra reklaminis straipsnis. Jo turinį pateikė užsakovas ir Kaišiadoriečiams.lt tinklalapio administracija už jį neatsako bei atsakomybės neprisiima.

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto