Sostinėje riaušių kėlimu įtariamas vyriškis pareigūnams įkliuvo ir dėl įtariamo plėšimo: jam jau atliekamas ne vienas ikiteisminis tyrimas

Sostinės Naujininkuose policijai įkliuvo narkotinių medžiagų prekeivis, vėliau sulaikytas ir plėšimu įtariamas asmuo. Abu jie atsidūrė už grotų.

Rugsėjo 29 d. Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato pareigūnai sostinės Naujininkų rajone sulaikė jaunuolį, kuris įtariama prekiavo narkotinėmis medžiagomis. Atlikus kratą jo gyvenamojoje vietoje, buvo rastos narklotinės medžiagos (galimai fentanilis, apie 10 g gryno kiekio), paimta 1 940 eurų įvairiomis smulkiomis kupiūromis bei monetomis, alkoholiniai gėrimai, kuriais už narkotines medžiagas atsiskaitydavco asmenys. Jaunuolis sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Jis policijai gerai žinomas, ne kartą yra teistas už įvairius nusikaltimus.

Tos pačios dienos ryte Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato pareigūnai sulaikė ir plėšimu įtariamą asmenį, kuriam yra atliekamas ne vienas ikiteisminis tyrimas, vienas jų ‒ dėl sostinėje sukeltų riaušių.

Naujienos iš interneto