Spalio 23-29 d. horoskopas visiems zodiako ženklams

AVINAS

Šią savaitę turėtų išsispręsti bendrus interesus liečiančios problemos. Ir, jei diskusijos metu kalbėsite atvirai, nesusipratimų turėtumėte išvengti. Galimi gana žymūs pokyčiai tarnyboje ar versle.

JAUTIS

Jums atrodo, kad jūsų gyvenimas šiek tiek susipainiojo? Nesibaiminkite, viskas labai greitai pasikeis. Šiomis dienomis nutiks kažkas tokio, kas atneš į jūsų kasdienybę daugiau polėkio, nei tikėjotės. Taigi, pasiruoškite staigmenoms!

DVYNIAI

Šią savaitę jausitės pakankamai pasitikįs savimi. kad tikėtumėte ir kitais. Kelionė savaitės pradžioje bus sėkminga. Antroje savaitės pusėje nesitikėkite per daug iš giminaičių – jie nežino realios jūsų padėties ir poreikių.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje ypač jautriai reaguosite į agresyvų aplinkinių elgesį. Savaitės viduryje neturėsite daug laiko apmąstymams – sprendimus turėsite priimti greitai. Gali tekti ir paspėlioti, pasikliauti intuicija.

LIŪTAS

Su šia savaite jums atsivers įdomus šansas užkariauti naujas teritorijas. Ilgai nesvarstykite, o čiupkite jį. Labai greitai pamatysite, kad iš to daug kas išeis. Jūsų partneris gali turėti finansinių problemų.

MERGELĖ

Pirmadienį dėl anksčiau patirto streso gali pablogėti savijauta. Savaitės viduryje nesugalvokite keisti darbo ar prašyti didesnio atlyginimo. Savaitgalį į galvą gali šauti gera mintis, vėliau atnešianti nemažą pelną.

SVARSTYKLĖS

Aplinkiniai stengiasi iš jūsų kuo daugiau sužinoti, patys nieko už tai neduodami. Nesirūpinkite dėl savo padėties. Taip gerai, kaip jūs, apie reikalus nėra nė vienas informuotas. Tik leiskite ir kitiems iš to turėti bent šiek tiek naudos. Galite sulaukti daug ir įvairių pasiūlymų. Neskubėkite jų priimti gerai neapsvarstęs.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje seksis įtikimai kalbėti ir daryti įtaką kitiems. Nesivaržykite priimti pagalbą savaitės viduryje – tai nesuvaržys nei jūsų savarankiškumo, nei nepriklausomybės. Nesistenkite būti visų galų meistras – įsiklausykite į profesionalų žodžius.

ŠAULYS

Pirmoje savaitės pusėje sugebėsite kontroliuoti bent kelis procesus iš karto. Antradienį turėtumėte ištaikyti trumpą, bet intensyvią atokvėpio valandėlę. Patys svarbieji sprendimai laukia darbo savaitės pabaigoje.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje gali išaugti jūsų populiarumas ir autoritetas. Ketvirtadienį laukia svarbus dalykinis susitikimas. Nauji žmonės, naujos pažintys reiškia originalias idėjas ir įdomias perspektyvas. Romantiškas nuotykis savaitgalį gali turėtu ne visai malonių padarinių.

VANDENIS

Šią savaitę spręsis jūsų galimybės pasinaudoti savo padėties privalumais. Beje, galite gauti daugiau nei kada nors tikėjotės.Savaitės viduryje gali tekti užsiimti įdomiu ir pelningu projektu. Savaitgalį šeimos nariai gali ypač pasigesti jūsų dėmesio.

ŽUVYS

Kai kuriems reikalams tiesiog dar neatėjo laikas tvarkyti, todėl nesukite dėl jų jau dabar sau galvos. Kodėl? Todėl, kad jūs negalite to nei paskubinti, nei nuo savęs nustumti. Palikite viską ramybėje ir, pamatysite, atėjus laikui viskas susitvarkys.