Stoniavos kaime degė gyvenamasis namas, Žiežmariuose – automobilis

Rugpjūčio 10 dienos popietę, 12 val. 54 min., ugniagesiams gelbėtojams buvo pranešta, kad Kaišiadorių rajone, Žiežmarių apylinkės seniūnijoje, Stoniavos kaime, Dvaro gatvėje dega gyvenamasis namas.

Po kelių minučių atvykus pirmiesiems ugniagesiams gyvenamasis namas degė atvira liepsna. Pats namas 20×10 m dydžio, vieno aukšto, stogas dengtas šiferiu. Papildomai buvo išsisiųsta dar viena autocisterna.

Viso į gaisravietę buvo išsiųstos 4 ugniagesių autocisternos ir 11 ugniagesių gelbėtojų. 13 val. 7 min. buvo suformuota ugniagesių gelbėtojų grandis su kvėpavimo organų apsaugos aparatais, kurią su darė du ugniagesiai gelbėtojai, kurie iš degančio namo išnešė jame buvusį dujų balioną. Gaisro malšinimui buvo naudojami 3 B tipo vandens švirkštai, o nuo šalia, vos už 10 metrų, esančio atviro vandens šaltinio buvo nutiesta magistralinė vandens linija.

13 val. 46 min. gaisras buvo lokalizuotas, o 14 val. pranešta apie jo likvidavimą.

Gaisro metu išdegė apie 50 m² namo vidaus su jame buvusiais namų apyvokos daiktais. Taip pat apdegė 20 m² stogo ir 150 m² stogo buvo nuardyta. Dūmų detektoriaus namuose nebuvo.

Vėliau, 16 val. 31 min., ugniagesiams gelbėtojams buvo pranešta, kad Kaišiadorių rajne, Palomenės seniūnijoje, Miežonių kaime, Senolių gatvėje kibirkščiuoja elektros laidai.

Atvykę ugniagesiai budėjo, kol atvyko elektros tinklų darbuotojai. Nuo kibirkščiuojančių laidų buvo užsidegusi sausa žolė maždaug 20×20 m plote, kurią ugniagesiai užgesino parankinėmis priemonėmis.

Vakare, 18 val. 54 min., vėl nuaidėjo aliarmas. Buvo gautas pranešimas, kad Žiežmariuose, Statybininkų gatvėje, dega automobilis.

Atvykus ugniagesiams gelbėtojams lengvasis automobilis „Ford“ degė atvira liepsna. Gaisro metu išdegė automobilio salonas bei apdegė galinė dalis.