Studijų pradžia Kaišiadorių trečiojo amžiaus universitete

Spalis, apkabinęs gamtą įvairiaspalvėmis auksu virstančiomis gijomis, su savimi atsineša ne tik rudenėjančią tylą, bet ir į senjorų gyvenimus pagarbiai įžengia su nauja pradžia – dar vienais studijų metais, jau aštuntaisiais. Tad Kaišiadorių kultūros centro salę užpildė nauji ir tęsiantys mokslus senjorai.

Kaišiadorių trečiojo amžiaus universiteto (TAU) rektorė Teresė Kazlauskienė nuoširdžiai pasveikino studentus su studijų pradžia, pasidžiaugė šauniomis vasaros išvykomis, didžiuliu pačių studentų aktyvumu.

Studentus pasveikinti atvyko ir LR Seimo narė Laimutė Matkevičienė su padėjėja Stase Kazakevičiene. Ji įteikė Padėkos raštą ir sidabrinį jubiliejinį Vyčio ženklelį TAU universiteto rektorei Teresei Kazlauskienei. Kaišiadorių savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė Vidita Jonaitė, Kaišiadorių viešosios bibliotekos direktorė Aldona Naudžiūnienė į šventę atsinešė brandžių ir prasmingų palinkėjimų, kurie, tikimės, pildysis.

Muzikinę dovaną klausytojams dovanojo atsinaujinęs Kaišiadorių trečiojo amžiaus universiteto mišrus ansamblis „Tau“ (vadovė Olytė Stakienė). Skambėjo senos geros dainos. Už mišraus ansamblio „TAU“ dalyvių aprangos papuošimą padėka įteikta Tatjanai Prakapienei, už muzikinį akomponavimą ir vertingas konsultacijas – Liutaurui Milišauskui. Kaišiadorių TAU rektorę ir tarybą už veržlumą, savanorystę, stiprybę, kūrybiškumą, atsidavimą veiklai iš idėjos pasveikino Kaišiadorių švietimo ir sporto paslaugų centro direktorius Dainius Tamulevičius.

Kaišiadorių TAU Rumšiškių ir Žaslių skyriuose taip pat nuskambėjo smagūs studijų pradžios aidai. Rumšiškių skyriaus studentai ta proga sudalyvavo šventinėje edukacinėje paskaitoje – koncerte „Iš širdies į širdį…“. Skambias muzikines akimirkas dovanojo Kauno sakralinės muzikos mokyklos mokytojos ir gausus būrys šaunių, gabių mokinių. Renginyje liete liejosi arfos, fleitos, fortepijono garsai, pertraukų metu skambėjo sveikinimai studentams. Rumšiškių seniūnė Eugenija Genevičienė, Kultūros centro direktorė Gražina Kazanavičienė linkėjo vis prasmingesnio laiko ir puikios studijų pradžios.

Žaslių skyriaus studentai taip pat sėkmingai pradėjo naujus studijų metus. Sveikinimai studentams liejosi kaip iš gausybės rago: Žaslių seniūnė Regina Porakienė, Kultūros centro direktorė Raselė Ščerbavičienė, kultūrinių renginių organizatorė Valė Kurgonienė linkėjo geros studijų pradžios. Buvo atlikta mišraus ansamblio „TAU“ koncertinė programa.

Studijų pradžios atidarymo šventė plačiai atvėrė duris Jums, mieli senjorai! Jei norite išreikšti save, bendrauti, pažinti, tobulėti, susirasti naujų bendraminčių, spalvingai praleisti laisvalaikį, pakeliauti, rūpintis sveiku gyvenimo būdu, kviečiame Jus prisijungti prie TAU bendruomenės veiklos!

Gitana Valkavičienė

Naujienos iš interneto