Sunkiai apgirtusi dukra degiu skysčiu apipylė ir padegė savo motiną

Šiurpus ir sunkiai protu suvokiamas nusikaltimas vakar buvo įvykdytas Jonavoje, kur girta moteris padegė savo motiną.

Pranešimą specialiosios tarnybos gavo rugpjūčio 27-osios vakarą. 18 val. 54 min. buvo pranešta, kad Jonavoje, Klaipėdos gatvėje iš priešais esančio namo buto matyti juodi dūmai. Per kelias minutes atvykus ugniagesiams buto durys buvo atidarytos, bute jautėsi stiprus degaus skysčio kvapas, degimo nebuvo. Įėję į butą ugniagesiai lovoje rado gulinčią sąmoningą apdegusią moterį, kambaryje buvo numestas užgesintas skuduras, buto langai buvo atidaryti.

Vėliau paaiškėjo, kad iki atvykstant ugniagesiams moters dukra užgesino motinai ant veido užmestą degiu skysčiu sumirkytą ir padegtą medžiagą.

Atvykę medikai nukentėjusiai moteriai suteikė pirmąją pagalbą, sutvarstė vietoje nudegimus ir išvežė į gydymo įstaigą, o pačią dukrą išsivežė atvykę policijos pareigūnai, kur įtariamoji buvo uždaryta į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 138 str. 2 d. 3 p.

Kaip nurodė policijos pareigūnai, bute įvyko konfliktas, kurio metu neblaivi (3,01 prom. girtumas) moteris (gimusi 1977 m.) apipylė degiu skysčiu ir padegė savo motiną (gimusią 1950 m.).