Susipažinkite su seksualiausia pasaulyje sesele – tokią figūrą gali turėti kiekviena

Floridoje gyvenanti ir ligoninėje sesele dirbanti Lauren Drain, slaugydama savo ligonius, tikrai sugeba padidinti jų širdžių plakimo dažnį. O juk kai tave slaugo įspūdingų kūno linijų seselė, tai ir sveikstama daug greičiau.

32-ejų metų Lauren Drain yra tikra socialinio tinklo Instagram žvaigždė, kurią seka beveik 4 milijonai jos gerbėjų. Tokią savo sekėjų auditoriją jai pavyko surinkti talpinant savo nuotraukas, kuriose ji demonstruoja išpuoselėtą savo figūrą. Lauren Drain taip pat yra ir profesionali asmeninė fitneso trenerė. Jos Instagram’o paskyroje yra ne viena nuotrauka, kurioje jos sekėjai dalinasi savo figūros tobulinimo pasiekimais, kurių pasiekė trenerės dėka. Mergina yra įsitikinusi, kad tobulą figūrą gali turėti bet kas, tereikia tinkamo mitybos plano ir treniruočių.

Lauren Drain sako, kad keliant savo nuotraukas į Instagram jos tikslas nėra tapti fitneso modeliu ar prikaustyti vyrų dėmesį. Pasak merginos, ji taip siekia motyvuoti žmones sportuoti, sveikai maitintis ir rūpintis savo kūnu. Tad siūlome ir jums pasisemti motyvacijos iš šios merginos bei pradėti rūpintis savo kūnu ne nuo Naujųjų metų, o jau dabar.

Naujienos iš interneto