Sužinokite pirmieji, kokius Kalėdinius pasiūlymus ir akcijas paruošė mūsų rajono verslininkai

Kalėdos – dovanų ir nuolaidų metas. Juk būtent dabar verslininkai pradeda taikyti pačias didžiausias nuolaidas ir siūlo išskirtinius pasiūlymus savo klientams. O juk kartais būna taip sunku sugalvoti ir išrinkti Kalėdines dovanas savo artimiesiems.

Norėdami palengvinti savo skaitytojams šį šventinį laikotarpį nusprendėme pasiteirauti mūsų rajono (ir ne tik) verslininkų, kokius Kalėdinius pasiūlymus ir nuolaidas jie paruošė savo klientams. Todėl siūlome būti originaliems ir pasisemti Kalėdinių dovanų idėjų!

Kalėdų seneliai apsiperka čia

Parduotuvė „Jonuko patalai“ skelbia Kalėdų pradžią ir kviečia visus užsukti. Čia įsigysite praktiškų dovanų kiekvienų namų jaukumui. Didelės Kalėdinės nuolaidos taikomos visoms prekėms!

Parduotuvėje „Jonuko patalai“ didelis pasirinkimas patalynės, vaikiškos patalynės, antklodžių, pagalvių, lovatiesių, pledų, rankšluosčių, paklodžių, staltiesių, 3D užuolaidų, vaikiškų chalatukų ir dar daug kitų prekių. Čia apsiperka net pats Kalėdų senelis!

Parduotuvę „Jonuko patalai“ rasite adresu Gedimino g. 62, Kaišiadorys, PC „Jolanda“, II aukštas (virš SEB banko). Prekes taip pat galite rasti ir neišeidami iš namų internetinėje parduotuvėje www.jonukopatalai.lt arba Facebook’o puslapyje „Jonuko patalai“. Telefonas pasiteiravimui 8 616 92991, el. paštas jonukopatalai@gmail.com

Jonuko patalai

Jeigu atgauti jėgas, tai tik geroje pirtyje su karštu kubilu

Įsisukus didžiųjų metų švenčių maratonui ko gero kiekvienas norime atgauti jėgas. O gal kaip tik trykštate energija ir norite tęsti linksmybes šaunioje draugų kompanijoje? Tuomet šis pasiūlymas kaip tik jums!

Šviežiais dažais ir mediena vis dar kvepianti sodyba „Publika“, įsikūrusi Kaišiadorių rajone, Pravieniškių I k., Rumšiškių g. 23 siūlo visą gruodžio mėnesį pasinaudoti jų siūlomomis paslaugomis net su 20 proc. nuolaida (išskyrus gruodžio 24-26 ir 31 d.)! Čia ne tik galėsite pasisemti jėgų karštoje pirtelėje bei išsimaudyti šalia esančiame tvenkinyje, bet ir linksmai pavakaroti karštame kubile su savo būriu draugų. Privačioje ir nuo aplinkinių akių gamtos apsuptyje pasislėpusioje sodyboje gali tilpti 10-12 asmenų. O tie, kurie nenorės pabėgti iš šios puikios vietos, šeimininkai pasiūlys ir miegamas vietas.

Sodyba „Publika“ įsikūrusi Kaišiadorių r., Pravieniškių I k., Rumšiškių g. 23. Daugiau informacijos ir nuotraukų galite rasti jų Facebook’o puslapyje sodyba „Publika“. Tel. numeris pasiteiravimui 8 660 233 33

Sodyba Publika

Kalėdinių laiškų spausdinimu pasirūpinkite iš anksto

Ko gero per visus metus laiškininkams nebūna tiek daug darbo, kaip Kalėdiniu laikotarpiu. Juk ne vien tik mažieji rašo laiškus Kalėdų Seneliui, bet ir patys artimiesiems siunčiame šiltus sveikinimus šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga. Tam, kad pačiame laiškų rašymo įkarštyje jūsų spausdintuvas nepritrūktų dažų, turime jums dar vieną puikų pasiūlymą.

UAB „Sanima“, įsikūrusi Gedimino g. 62, Kaišiadorys, PC „Jolanda“ II aukšte, visą gruodžio mėnesį siūlo įsigyti naujas lazerinių spausdintuvų kasetes su 15 proc. nuolaida, o lazerinių kasečių pildymui taiko net 20 proc. nuolaidą! Skubantys ir taupantys savo brangų laiką taip pat turėtų susidomėti šiuo pasiūlymu, nes jūsų spausdintuvo kasetė bus papildyta vos per 20 minučių!

UAB „Sanima“ taip pat gali pagelbėti jums, jeigu jūsų spausdintuvas sugedo. O jeigu iš viso jo neturite, tai galite pasinaudoti ir kokybiškomis spausdinimo paslaugomis. Daugiau informacijos galite rasti Facebook’o puslapyje spausdintuvų kasečių pildymas Kaišiadoryse.

Vaikiškų drabužių parduotuvė Smiltė (2)

Artėjančių švenčių laukti kur kas smagiau, kai dovanų idėjos apgalvotos iš anksto

Šią vasarą Kaišiadoryse atsidariusi nauja firminių ir stilingų drabužių bei aksesuarų išparduotuvė „Boutique. Mada ir Elegancija Jums“ šventėms kviečia ruoštis jau dabar! Siūlome savo klientėms įsigyti firminių garsių prekės ženklų drabužių ir aksesuarų, ir įvertinti mus aplankiusių Lietuvių gamintojų INTROSTYLE rūbų kolekciją. Tai unikalus mados ženklas. Kiekvienas drabužis turi savo istoriją, kurią lydi kokybės ir originalumo atspindys.

Jaukiausias metų šventes pasitinkam su nuolaidomis ir mielai laukiame Jūsų apsilankant Gedimino g. 140, Kaišiadorys, naujajame PC Norfa. Juk kuri gi moteris per šventes nenori atrodyti stilingai ir pritrenkiančiai? Taip pat nepamirškite apsilankyti ir Facebook’o puslapyje Boutique. Mada ir Elegancija Jums.

Boutique Mada ir Elegancija Jums

Fotosesija – tai dovana visam gyvenimui

Ar gali būti brangesnių prisiminimų, negu tie, kurie užfiksuoti nuotraukose? Ko gero ne… Juk profesionali fotosesija jaukioje studijoje yra ne tik pramoga, bet ir puikus laiko praleidimas. O gautas rezultatas bus puiki namų interjero puošmena, vertybė ir puikus prisiminimas ilgam laikui! Nustebink savo mylimąją, vaikučius, draugų šeimą, anūkus ar gimines išskirtine Kalėdine dovana!

Išskirtinėje vietoje, Kaišiadorių geležinkelio stotyje, savo fotostudiją įkūrusi ir gera nuotaika visuomet spinduliuojanti fotografė Aistė kviečia būti originaliems ir brangiausiems savo žmonėms padovanoti originalią dovaną – dovanų kuponą. Su šiuo dovanų kuponu Jūsų artimiausi žmonės galės patys pasirinkti jiems tinkamiausią fotosesijos laiką ir po to mėgautis nuostabiomis nuotraukomis. Ar gali būti geresnė ir originalesnė dovana?

Fotografės Aistės darbus galite pamatyti ir dovanų kuponus įsigyti internetinėje svetainėje www.love2foto.lt

Love2foto dovanų kuponas

Užsukrėskite Kalėdine karštine ir Jūs

Parduotuvė „Pasiūlymai Jums“, įsikūrusi Kaišiadoryse, Gedimino g. 58/J. Basanavičiau g. 14 gatvių sankirtoje, kviečia visus užsukti į savo jaukų kampelį. Čia įsisukusi tikra Kalėdinė karštinė – siuvama, gaminama ir ruošiamasi švenčių laikotarpiui. Kiekvieną dieną čia įgyvendinami įmantriausi klientų norai, pradedant nuo minkštų, šiltų, išsiuvinėtų rankšluosčių iki įvairių suvenyrų su jūsų norimais užrašais. Dovanos su užrašais – tai puiki dovana kiekvienam žmogui, neleisianti pamiršti apie dovanos įteikėją.

Parduotuvės savininkė ir visko, kas gražiausia, kūrėja Daiva kviečia jus į savo Kalėdines dirbtuves apsidairyti ir išsirinkti tai, kas jums labiausiai patinka. Užsakymus galite pateikti el.paštu: daiva@pasiulymaijums.lt arba Facebook’o puslapyje „Pasiūlymai Jums“ parašę žinutę.

Pasiūlymai Jums originalios dovanos

Kalėdinės dovanos nebūtinai turi būti brangios

Kalėdiniu laikotarpiu nepatinka laukti ilgose parduotuvių eilėse? O gal tiesiog dirbate tiek daug, kad neturite laiko lakstyti po parduotuves ir ieškoti artimiesiems Kalėdinių dovanų? Tuomet turime dar viena pasiūlymą jums.

Prekės jūsų šeimai“ – tai internetinė parduotuvė, kuri gyvuoja jau dvejus metus. Čia rasite įvairiausių gamintojų ir modelių apatinio trikotažo, kojinių visai šeimai, pėdkelnių, šiltų timpų ir kelnių, kad net ir žiemos šalčiai nebus baisūs. Už kiekvienam priimtiną ir tikrai „nesikandžiojančią“ kainą rasite prekes pagal savo skonį ir norus. O prekės bus pristatytos jums net ir į atokiausius Lietuvos kaimelius.

Internetinė parduotuvė „Prekės jūsų šeimai“ padės jums aprūpinti šeimą dovanomis per didžiąsias metų šventes. Juk Kalėdinės dovanos nebūtinai turi būti brangios. Svarbiausia, kad jos būtų pirktos su meile ir įteiktos su šiluma.

Internetinę parduotuvę ir visą prekių asortimentą galite rasti Facebook’o puslapyje „Prekės jūsų šeimai“. Užsakymus galite pateikti ir telefonu nr. +370 674 95044.

Prekės jūsų šeimai

Pailsėkite nuo maisto ruošimo darbų

Ar jums neatsibodo prieš kiekvienas šventes daugybę laiko praleisti virtuvėje prie puodų ir keptuvių? O jeigu dar patiekalai nesigauna tokie, kokių norėjote ar tiesiog pamiršti orkaitėje perkepa? Sugadinta nuotaika ir veltui praleistas laikas garantuotas… Bet išeitis yra! Kam prieššventinį laikotarpį skirti maisto ruošimui, jeigu jį galite skirti sau?

Mielosios, sutikite šventes gražios ir pailsėjusios, o „Halkio sushi“ pasirūpins Jūsų stalo vaišėmis. Sušių rinkinių kainos vos nuo 15 Eur. O prie viso to taikomos dar ir 10% nuolaidos.

Jau priimami užsakymai šventėms, daugiau informacijos tel.: 8 650 91977 arba www.halkiosushi.lt

Halkio sushi