Ties Babtais susidūrė 5 automobiliai: policija atskleidė, kaip įvyko skaudi nelaimė (foto)

Šiandien, apie 11 val., specialiosioms tarnyboms buvo pranešta, kad kelyje Klaipėda-Kaunas, ties Babtais, susidūrė penkios transporto priemonės, yra sužalotų žmonių.

Vėliau buvo patikslinta, kad viename automobilyje prispausti trys žmonės, buvo paprašyta atsiųsti papildomų ugniagesių ir medikų pajėgų. Viena iš penkių į eismo įvykį pakliuvusių transporto priemonių – vilkikas.

Portalo eismoinfo.lt šio ryto duomenimis, vakarų ir šiaurės vakarų Lietuvoje valstybinės reikšmės kelių dangos daugiausia buvo šlapios, vietomis su pažliugusio ar prispausto sniego provėžomis. Biržų, Alytaus ir Klaipėdos rajonuose yra slidžių kelių ruožų dėl plikledžio. Likusioje šalies dalyje pagrindiniai keliai daugiausia drėgni ar šlapi, tik rytų ir pietryčių Lietuvoje mažesnio eismo intensyvumo rajoniniuose keliuose vietomis yra sniego provėžų. Keliuose dirba kelių priežiūros mechanizmai, tačiau vairuotojų prašome atsižvelgti į kelio dangos būklę ir rinktis saugų, o ne maksimaliai leistiną greitį bei laikytis didesnio nei įprasta saugaus atstumo.

Vilniaus, Utenos, Šiaulių ir Tauragės apskrityse silpna šlapdriba, kitur kritulių nėra. Oro temperatūra nuo 1 laipsnio šalčio iki 3 laipsnių šilumos.

Papildyta

Kaip vėliau patikslino Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos atstovai, nuvykus į vietą paaiškėjo, kad įvyko ne vienas, o du eismo įvykiai vienas šalia kito. Eismo įvykių metu nukentėjo net septyni asmenys. Deja, bet vieno gyvybė užgeso vietoje. Dviejų iš automobilių išvaduotų asmenų būklė sunki, jie išgabenti į gydymo įstaigą. Dar dviems eismo įvykyje nukentėjusiems asmenims medicininė pagalba buvo suteikta vietoje.

Šioje atkarpoje, nuo Klaipėdos Kauno link, eismas vyksta viena eismo juosta.

Popiet policijos išplatino pranešimą, kuriame paaiškino, kaip įvyko eismo įvykis.

Pasak pareigūnų, pirmiausia Kauno rajone, netoli Babtų, kelyje A1 (kryptis link Kauno), nuo kelio į krūmus nuvažiavo „VW Passat“, vairuotas 24 m. vyro, kuris dėl sužalojimų buvo pristatytas į gydymo įstaigą.

Po eismo įvykio prie jo sustojo trys automobiliai „Toyota“, „Peugeot“ ir dar vienas „Toyota“, į kuriuos atsitrenkė sunkiasvorė transporto priemonė „Renault“, vairuojama 21 m. vyro. Eismo įvykio metu žuvo 68 m. „Toyota“ keleivis. Vairuotojai blaivūs. Į gydymo įstaigą pristatyti 5 asmenys.

Naujienos iš interneto