TOP 7 idėjos, kaip dėvėti oversize stiliaus drabužius

Oversize stilių jau galima pastebėti iš anksčiau. Viskas prasidėjo nuo boyfriend stiliaus džinsų, kurie itin greitai įsiterpė į mūsų drabužių spintą. Vėliau po truputį į madą pradėjo ateiti per didelio dydžio marškinėliai, marškiniai, džemperiai, įvairių tipų kelnės, švarkai, paltai ir kt. Norint atrodyti stilingai bei turint oversize stiliaus drabužių, reikia atsižvelgti į derinius, kuriuos labai lengva realizuoti. 

Vyriško tipo marškiniai ir paltai

Oversize marškinius, būtų galima laikyti, kaip moteriškas tunikas, kurios buvo itin populiarios prieš gerus 5 metus. Norint sukurti stilingą aprangos derinį, ilgų ir didelių marškinių galite paieškoti brolio, draugo arba tėčio spintoje, o jeigu jie neturi baltų marškinių, visada jų galima rasti drabužių parduotuvėse arba dabar taip išpopuliarėjusioje second – hand parduotuvėse. Ilgi klasikiniai marškiniai puikiai dera prie prigludusių odinių kelnių arba skinny džinsų ir plataus džemperio arba megztinio. Sukišti marškiniai idealiai gali tikti prie plačių kelnių, šortų arba prie laisvo stiliaus džinsų. Esant šaltesniems orams, po marškiniais galima apsivilkti golfą, kurį galite rinktis iš skirtingų spalvų asortimento. Viskas tik priklauso nuo to kokį įvaizdį norite sukurti.

Plačių pečių, didelės apimties lietpaltis dar buvo aktualus devintajame dešimtmetyje. Šiandieninėje madoje viskas sugrįžta ir padidinto dydžio lietpalčiai ir paltai, puikiai dera ir leidžia jaustis komfortiškai su beformiu džemperiu arba storu megztiniu. Rekomenduojama tokio tipo paltą rinktis neutraliai pilkos, tamsiai mėlynos ir smėlio spalvų. Taip bus žymiai daugiau galimybių derinti ir atrodyti stilingai. Svarbu nepamiršti fakto, kad renkantis oversize stiliaus paltą, reikia, kad bent vienas drabužių komponentas būtų ne šio stiliaus, pavyzdžiui: jeigu renkatės didelį paltą ir megztinį, tuomet sijonas arba kelnės turi būti prigludusios. 

Marškinėliai, plačios kelnės ir džinsai

Gatvės stilius yra itin populiarus šiomis dienomis, todėl nekeista, kad sportinio stiliaus marškinėliai yra komplektuojami tiek su paprastais džinais, tiek su griežto stiliaus kostiumais. Apsivilkus ilgus marškinėlius ir jų kraštelį įkišti į džinsus – stilingas laisvalaikio derinys! Taip pat masiškai išplitę oversize stiliaus megztiniai, kurie yra itin patogūs ir minkšti.

Plačios kelnės yra tinkamos tiems, kurie nori bent šiek tiek vizualiai sukurti aukštesnio ūgio vaizdą. Žinoma, teks jų galus užsilenkti taip, kad būtų atidengtos kulkšnys. Taip pat galima rinktis tokias kelnes arba džinsus kurios turi paaukštintą liemenį. Šis variantas padės pabrėžti liemenį ir padailinti kūno formas.  

Dviejų dalių kostiumas ir džemperis

80 – ųjų stiliaus kostiumai yra itin paplitę ir šiomis dienomis. Tiesaus kirpimo švarkas ir plačios kelnės gali būti derinamos tiek su sportiniais bateliais, tiek su grubiais batais, tiek su aukštakulniais. Viskas priklauso tik nuo kostiumėlio paskirties, ar su juo bus keliaujama į ofisą, ar į vakarėlį. Norint išlyginti savo kūno formas, rekomenduojama rinktis padidinto dydžio kostiumą, o švarką dėtis ant nuogo kūno (žinoma, jeigu tai vakaro apranga) arba ant prigludusio golfo (palaidinės).

Nors ir platūs džemperiai primena hip hop laikus, šie yra madingi ir šią dieną. Oversize džemperiai gali būti derinami ne tik su sportiniu įvaizdžiu. Tokio tipo džemperį galima derinti su džinsais, sijonu ar satino suknele. Griežto ir elegantiško stiliaus drabužiai gali būti derinami su sportiniais. Tai padės sukurti išties išskirtinį vaizdą ir jūsų stiliui padės įgyti skirtingų spalvų. Taip pat nebijokite žaisti ir su spalvų palete!

Nr. 21/29