Tragedija Trakų rajone: nepilnamečių vairuojamas BMW avarijos metu pražudė policijos pareigūną (patys nufilmavo avariją)

Tragiškai pasibaigęs keturių nepilnamečių jaunuolių lakstymas Trakų rajone su BMW X5 pareikalavo niekuo dėto žmogaus gyvybės.

Penktadienį ryta specialiosioms tarnyboms buvo pranešta, kad Trakų rajone, Rūdiškių kaime, susidūrė du automobiliai, kurių vienas po eismo įvykio dar įsirėžė į gyvenamą namą.

Atvykus specialiosioms tarnyboms paaiškėjo, kad susidūrė BMW X5 ir VW Caravelle mikroautobusas. Deja, bet eismo įvykio metu žuvo niekuo dėtas VW Caravelle vairuotojas. Kartu važiavęs keleivis bei vienas BMW X5 važiavęs nepilnametis buvo pristatyti į gydymo įstaigą.

Aiškinantis aplinkybes paaiškėjo, jog nepilnamečių kompanija su BMW išlėkė iš šalutinio kelio ir susidūrė su mikroautobusu. Vėliau paaiškėjo, kad mikroautobusą vairavo ilgametis Trakų rajono policijos komisariato vyriausiasis tyrėjas, kuris šiuo metu atostogavo.

BMW automobiliu važiavo keturi nepilnamečiai – gimę 2008 m ir 2009 metais.

Vėliau internete pradėjo plisti pačių nepilnamečių darytas vaizdo įrašas, kuriame matyti ir pati avarija. Kaip galima matyti vaizdo įraše, nepilnamečiai gyvenviete tiesiog skriejo maždaug 120 km/h greičiu.