Ugniagesiai antrą kartą per kelias dienas skubėjo į Miškininkų gatvę

Balandžio 26 dieną, 14 val. 31 min., ugniagesiai gavo pranešimą, kad Kaišiadoryse, Miškininkų gatvėje, daugiabučio namo antro aukšto bute pilna dūmų. Atvykus ugniagesiams paaiškėjo, kad kamine dega suodžiai. Pats namas daugiabutis, 16×36 m dydžio, dviejų aukštų, mūrinis, perdanga gelžbetoninė, su rūsiu ir mansarda, stogas dengtas šiferiu.

Gaisro metu nuo karščio trūko siena ir kaminas. Nudegė ir buvo nuardyta apie 1 m² stogo prie kamino. Kaminas priklauso keturiems butams. Deja, bet bute dūmų detektoriaus nebuvo, tad tik galima įsivaizduoti, kas būtų, jeigu gaisras būtų kilęs naktį.

Kaišiadoriečiams.lt primena, kad į Miškininkų gatvę, taip pat dėl degančių suodžių kamine, ugniagesiai skubėjo ir penktadienį, balandžio 23 dieną. Tuomet, 11 val. 5 min., jiems buvo pranešta, kad dega daugiabučio dviejų aukštų namo kaminas.

Tą dieną kamine taip pat degė suodžiai. Ugniagesiams aplink kaminą teko nuardyti apie 5 m² dailylenčių. Gelbėtojai pabudėjo, kol suodžiai saugiai išdegė užgeso savaime bei išvalė krosnį. Tą kartą taip pat bute dūmų detektoriaus nebuvo.