Vaclovo Giržado progimnazijos direktorė Jolita Morkūnaitė atšaukta iš pareigų

Kaišiadorių rajono savivaldybės meras Vytenis Tomkus, vadovaudamasis Lietuvos Respublikoje galiojančiais įstatymais, pasirašė potvarkį dėl Jolitos Morkūnaitės atšaukimo iš Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos direktorės pareigų. Mokyklos vadovė iš pareigų atšaukta praradus pasitikėjimą, paskutinė jos darbo diena – lapkričio 4-oji.

Kaip rašoma savivaldybės mero potvarkyje, Jolita Morkūnaitė pasitikėjimą prarado ir iš pareigų atšaukta atsižvelgiant į buhalterinės apskaitos organizavimo progimnazijoje ir buhalterinių duomenų perdavimo centralizuotai buhalterijai aplinkybes, ikiteisminio tyrimo pradėjimo pagrindą, psichologinį klimatą, bendruomenės narių santykius ir darbo organizavimą progimnazijoje, bendravimą ir bendradarbiavimą su savivaldybės institucijomis, Savivaldybės administracijos pateiktą informaciją.

Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos direktoriaus pareigas nuo 2020 m. lapkričio 5 d. pavesta laikinai eiti Vaclovo Giržado progimnazijos direktoriaus pavaduotojai ugdymui Linai Bartkevičienei. Šias pareigas ji eis tol, kol konkurso būdu į mokyklos direktoriaus pareigas bus paskirtas naujas asmuo.

Kaišiadorių r. savivaldybės inf.
Naujienos iš interneto