Vasario 20-26 d. savaitės horoskopas visiems zodiako ženklams

AVINAS

Darbai, kurių imsitės savaitės pradžioje, bus perspektyvūs ir pelningi. Netikėkite pažadais, kuriuos išgirsite ketvirtadienį ir penktadienį – tai tik tuščios kalbos. Konfliktų šią savaitę veikiausiai nepavyks išvengti nei darbe, nei namuose.

JAUTIS

Šią savaitę savo darbus verčiau dirbkite pats, nesidairydamas pagalbos iš šalies. Atidžiai susiskaičiuokite pajamas ir išlaidas. Apskritai ši savaitė tinkama dideliems pirkiniams, gal tik išskyrus penktadienį ir šeštadienį – būsite itin išlaidus ir nekritiškas.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje užmegsite labai naudingus dalykinius santykius. Trečiadienį ir ketvirtadienį būsite linkęs flirtuoti, o gal net užmegzti naują meilės romaną. Savaitgalį visą savo dėmesį ir jėgas skirkite namų ūkiui. Laukia generalinė ruoša.

VĖŽYS

Pirmomis savaitės dienomis kruopščiau skirkite asmeninius ir dalykinius reikalus. Savaitės viduryje būdamas didelėje kompanijoje galite patirti romantiškų nuotykių. Savaitgalį verčiau praleiskite vienas svajodamas ir planuodamas. Sekmadienį galite susipykti su artimu bičiuliu.

LIŪTAS

Šią savaitę susipažinsite su įdomiais žmonėmis ir gausite iš jų labai vertingos informacijos. Tik turėtumėte pats būti kiek aktyvesnis – kepti karveliai į burną neskris. Savaitgalis veikiausiai bus gana audringas. Laukia susitikimai su seniai nematytais draugais ir šiaip įvairios linksmybės.

MERGELĖ

Šią savaitę atidžiai kontroliuokite savo išlaidas, antraip susipyksite su sutuoktiniu ar tėvais. Pirmomis savaitės dienomis pasistenkite užbaigti darbus, kurių nespėjote atlikti praėjusią savaitę. Verčiau neatidėliokite iki paskutinės minutės. Apskritai būsite gan dalykiškas, energingas ir kūrybiškas, ypač pirmoje savaitės pusėje.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje stenkitės mažiau kalbėti ir daugiau klausytis. Artimas draugas ar bendradarbis duos jums labai gerą patarimą, tik mokėkite jį išgirsti ir suprasti. Kelionė antroje savaitės pusėje, ypač pažintinė, bus labai maloni ir sėkminga.

SKORPIONAS

Labai geros dienos naujoms pažintims megzti. Pirmomis savaitės dienomis stenkitės kuo daugiau laiko praleisti tarp žmonių, ypač dar nepažįstamų. Būkite aktyvus, bet ne įkyrus. Reikalingi žmonės jus susiras patys, turite tik nežiopsoti ir nepraleisti pasitaikiusios progos.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje kažkas iš bendradarbių gali pamėginti pasinaudoti jūsų darbo vaisiais. Nenuolaidžiaukite ir neleiskite lipti sau ant sprando. Jei turite progą išvažiuoti į seminarą ar kokius nors mokymo kursus, būtinai ja pasinaudokite. Visą savaitę teks skaičiuoti pinigus, nes išlaidos bus nemažos.

OŽIARAGIS

Pirmadienį jus kamuojančios problemos neišspręsite, jei skirsite jai tik pusę savo laiko ir jėgų. Savaitės viduryje palypėsite karjeros laiptais ar šiaip sulauksite profesinės sėkmės. Nebijokite investuoti remdamasis patyrusio ir patikimo žmogaus patarimu.

VANDENIS

Prašomas galite duoti patarimą, bet niekaip kitaip šią savaitę į kitų žmonių reikalus stenkitės nesikišti, antraip ilgam prisidarysite rūpesčių. Savaitės viduryje nevenkite varžybų ar ko nors panašaus, bet atminkite, kad pergalė – ne visada pats svarbiausias dalykas.

ŽUVYS

Šią savaitę kalnus nuversite, jei dirbdamas rečiau dirsčiosite į laikrodį. Nieko nedarykite tik todėl, kad „visi taip daro“. Klausykite savo širdies ir būsite pirmas. Asmeninis gyvenimas, deja, bus ganėtinai komplikuotas ir nervingas. Visus svarbius sprendimus pasistenkite atidėti kitai savaitei.