Vasario mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams

Avinas

Labai daug energijos spinduliuosite iki 20 mėnesio dienos. Nuveiksite tikrai daug, jei tik nešvaistysite laiko ir dėmesio ginčams, savo tiesos įrodinėjimui. Labai geras laikas sporto atsiradimui jūsų kasdienėje rutinoje. Iš kitos pusės, tas pats parodymas gali išprovokuoti traumas, jeigu per daug reaguosite ir negalvosite. Įjunkite galvas, tuomet mėnuo praeis sklandžiai.

Nuo 20 mėnesio dienos drąsiai perjunkite savo minčių srautą pinigų temai. Jei vis pritrūksta iki mėnesio galo, tai puikus metas rasti kur gauti dar. Žvaigždės pataria įdarbinti savo motyvatoriaus ir įkvėpėjo talentą.

Galite patirti netikėtą malonumą išvykti į kelionę. Vienišių ten laukia maloni romantiška staigmena, esančių santykiuose irgi.

Bus daug kalbų, diskusijų, aptarinėjimų su draugais. Pats laikas aplankyti seniai matytus bičiulius.

Jautis

Jaučiams pasyvumo ir vidinės ramybės paieškų laikas iki 15 mėnesio dienos. Tik susikoncentravę ties energijos saugojimu iki nurodytos dienos, vėliau maksimaliai gerai. Todėl tikėtini efektyvūs veiksmai savirealizacijai, asmeninės jėgos ir stiprybės demonstravimui. Ir tai taikytina visoms gyvenimo sritims, be jokių išimčių.

Mėnuo palankus darbiniams dalykams. Kažkam savo pozicijų įtvirtinimui, kažkam- naujos darbo vietos paieškoms. Žodžiu, bet kokie palankūs sprendimai sveikintini ir žvaigždžių palaikomi.

Nuo maždaug 20 mėnesio dienos mintys ims vis labiau krypti į svajones. Prisiminsite seniai užmirštas svajas ir kursite naujas. Tai puikus metas vizualizacijai ( svajonių vaizdiniam formavimui mintyse). Gali būti, jog tuo metu prisijungsite prie bendraminčių bendruomenės. Jei ne, tuomet tai gali būti jūsų pačių puikus realizuotas projektas.

Dvyniai

Būtų tobula pagal žvaigždes, jei pirmąjį mėnesio dešimtadienį iškeliautumėte. Tai gal būti kelionė toli, kur prasiplėstų jūsų minčių ir vizualinių potyrių horizontai. Jei tokios galimybės neturite, tuomet puikiai jausitės, gilindamiesi į filosofinius, dvasinius traktatus ar tiesiog pasimokydami užsienio kalbos.

Nuo vasario 10 dienos pasiraitokite rankoves, jūsų laukia darbas. Galit rimtai padidėti darbo krūvis, apimtys. Darbe patirsite tam tikrą chaosą. Pasistenkite nesiblaškyti, taip išvengsite klaidų ir pervargimo. Jei sudėtinga, pabūkite gamtoje, ji labai gerai relaksuoja.

Vasaris jums ir meilės mėnuo. Puikus pažintims, romanams, flirtui. Tiesa, labai tikėtina, kad naujas meilės ryšys gali baigtis labiau rimtai, nei būsite nusiteikę.

Vėžys

Vasaris geras mėnuo sveikatos dalykams. Labai palankiai veiks profilaktinės procedūros, ypač jūsų organizmui tinka pirtys, vandens procedūros. Dietos kol kas bus neveiksmingos, verčiau rinkitės sveikesnį mitybos būdą.

Darbiniai reikalai klostysis gerai. Darbe jausitės lyg namie, tačiau tai neturėtų būti priežastis ten apsigyventi 🙂

Nuo 4 mėnesio dienos džiaugsitės partnerystės malonumais. Puikus laikas savo sutuoktinį pakviesti į pasimatymą, prisiminti romantiką ir pažinties pradžios virpulį. Vienišiems zodiako atstovams tai gali būti naujos pažinties laikas. Nusiteikite Amūro pokštams.

Tiems, kurie turi svarbių dokumentų pasirašymą vasarį, tai padaryti labiausiai tinka nuo 5 dienos.

Liūtas

Šio zodiako atstovai kol kas savo ego pasidėję šalin ramiai rūpinsis kitais. Pirmiausia- tai partneris, jei ne gyvenimo, tai bent jau veiklos. Tikrai bus reikalų iš jų pusės, kurie pagrobs ir jūsų dėmesį.

Mėnuo vienareikšmiškai išsiskirs maloniomis akimirkomis ir džiaugsmo juntamu svoriu. Ir tai ne tik romantika, meilės prisipažinimai. Kažkam tai naujas šeimos narys, ar naujas projektas. Visi likę džiaugsis muzikos ritmais koncertuose, žavėsis naujais aktorių projektais. Kitaip sakant, vasarį leiskite sau kuo daugiau džiaugtis ne tik gyvenimu, bet ir savimi.

Sveikatos reikalai turėtų nerūpėti, jei valgysite paprastą maistą.

Mergelė

Mergelės vasario pirmą dešimtadienį darbuosis. Tai visai gera pradžia, nes darbą tikrai mėgstate. Gali būti daugiau darbinio krūvio tuo metu, bet žvaigždės ramios, tikrai susitvarkysite.

Jei norite/planuojate vienaip ar kitaip pasirūpinti savo sveikatos reikalais. Tai tam palanku laikas iki vasario 11 dienos. Vėliau nei noro, nei motyvacijos nebus.

Ypač palankus mėnuo kūrybinei saviraiškai. Arba tiesiog bet kokiai kūrybai, atradimui jos savo gyvenime. Tai gali būti puikus būdas atsikratyti įtampos ir streso. Kitaip sakant, vasario jūsų relaksas – kūryba.

Vaikai reikalaus dėmesio daugiau, nei įprasta. Būkite kantrūs. Tai geras būdas užmesti artimesnį ryšį.

Svarstyklės

Šio zodiako atstovai pirmas mėnesio dienas ( iki 4) vis dar daug bendraus ir važinės pirmyn/atgal. Kitaip sakant, aktyviai socializuosis. O jau nuo 4 dienos dėmesys kryps į namų reikalus. Kažkas tiesiog daugiau laiko leis jaukioje namų, šeimos aplinkoje, kiti imsis būsto gražinimo reikalų. Žodžiu, tapsite labiau pasyvūs, mažiau bendrausite. Ir tai puikus metas atstatyti jėgas.

Visą vasarį būsite labiau susimąstę ir praktiški.

Kiti vis pamąstys apie romantiškus dalykus ir leisis į to paieškas. Kas neturės noro veltis į meilės ir flirto pinkles, puikiai jausis kurdami, bendraudami su vaikais, ar sportuodami. Mėnuo palankus prisiminti savo hobį, arba atrasti kažką naujo ir mielo širdžiai.

Yra tam tikra rizika patekti į konfliktines situacijas. Stresas neišvengiamas šiuo atveju.

Skorpionas

Visa mėnesio pradžia šio zodiako atstovams gana komplikuota. Dėl sudėtingų planetų padėčių galima prognozuoti sveikatos problemas ( uždegimai), traumas. Jei intensyviai sportuojate, tai iki vasario 15 dienos verta apriboti treniruočių intensyvumą, sumažinti iki minimumo.

Daug kasdienių reikalų ir aktyvus bendravimas reikalaus jūsų maksimalaus dėmesio. Bet tuo pačiu tai geras laikas susipažinti su įdomiais žmonėmis, praplėsti/padidinti žinių bagažą. Gali tekti nemažai važinėti pirmyn atgal dienos bėgyje. Visas mėnuo bus tikrai intensyvus ir kupinas bendravimo.

Finansai turėtų vis dar būti aktualūs. Tie, kas planuoja imtis naujų projektų, ar susirasti papildomą darbą, tai mėnuo tam palankus. Žvaigždės žada palaikymą ir vedimą pinigingais keliais.

Šaulys

Šauliai vis dar zodiako karaliai. Ir tegul niekas nedrįsta tai paneigti.

Labai geras metas suprasti savo poreikius, įsigilinti į svajones. Taip ne tik geriau pažinsite save, bet ir galėsite įgyvendinti norus. Kol Jupiteris jūsų ženkle, visi keliai ir durys jums atviros.

Tie, kurie tingės, o tingėti gali norėtis, pokyčių nesulauks. Žvaigždės padeda darantiems.

Piniginiai dalykai gali patirti didelių pasikeitimų. Yra parodymų, kalbančių apie padidėjusias pajamas, naujus pajamų šaltinius, galimas premijas.

Būkite dėmesingi savo mylimiesiems. Iki vasario 15 dienos žodžiuose būkite atsargūs, yra didelių pykčių pavojus. Saugokite savo mylimuosius.

Ožiaragis

Pastarieji kaip visada savam rimtume ir planų įgyvendinimuose. Nėra tokios vėtros, kuri išjudintų ožiaragišką tvirtybę. Ir tai didelis jų pliusas.

Mėnuo bus skirtas asmeniniam tobulėjimui, tikslų įgyvendinimu, finansinių projektų kūrimui. Toks pakankamai ožiaragiškai darbinis mėnuo. taigi jums tai įprasta, vadinasi aišku ir stabilu.

O va nuo vasario 4 dienos Venera įžengs į jūsų teritoriją. Todėl gali būti visko: nuo asmeninio stiliaus pokyčių iki stogą nešančios meilės. Todėl svarbiausius darbus nudirbkite per pirmąsias dienas.

Bus reikalų namuose. Gali kažkas iš prietaisų sugesti, senas baldas sulūžti. Arba, blogiausiu atveju, susipyksite su namiškiais. Jei nutiktų paskutinis variantas, trumpam pamiršę išdidumą, atsiprašykite. Šeima juk svarbiausias turtas ir tai puikiai žinote.

Vandenis

Tai jūsų laikas! Iki vasario 19 dienos jums galima viskas. O jei rimtai, tai išnaudokite šį laiką sau. Gyvenkite savo malonumui, elkitės kaip širdis geidžia. Gimtadienio mėnesį jums viskas leidžiama.

Nuo vasario 11 dienos daug kalbėsite ( arba daugiau nei įprasta) apie pinigus. Yra galimybė, kad pasirašysite naują bendradarbiavimo sutartį, nešančią papildomas pajamas.

reiktų saugotis, būti atsargiems kelyje iki mėnesio vidurio. tam tikra planetų kombinacija kalba apie galimas traumas, auto įvykius. saugokite save.

Kitas nesusipratimų šaltinis gali būti kiti asmenys. Jus gali mėginti įtraukti į konfliktą, provokuoti pykčiams. Jei sugebėsite išsaugoti aiškų protą įtemptomis akimirkomis, tikrai jausitės geriau.

Meilė vasarį jūsų namus apeis. Bet sugrįš po mėnesio. Pailsėkite nuo bendravimo, pabūkite vienumoje.

Žuvys

Paskutinis mėnuo iki gimtadienio- vienas sudėtingiausių laikotarpių metuose. Taigi, iki vasario 19 dienos atsiskyrę nuo pasaulio triukšmo padėsite sau. Vienumoje atstatysite prarastą energijos rezervą, kad vėl veiktumėte aktyviai po gimtadienio.

Gali sušlubuoti sveikata. ir jei taip nutiktų, dar labiau sumažinkite bendravimą ir aktyvumą. saugokite savo ir taip trapią energiją ateinančiam saulės ciklui. Rūpestis ir dėmesys sau turėtų būti normalu vasarį.

darbe permainų nematyti. Viskas tekės įprasta ir aiškia vaga. Net galimas tam tikras pagerėjimas. Gal būt jūsų vadovas taps labiau malonus.

Kažkam iš jūsų draugų gali kilti rimtų rūpesčių. galite palaikyti juos mintimis, savo problemas jie išspręs patys.