Vasariški orai į svečius pakvies ir perkūniją

Pirmadienio popietę prognozuojami neramūs orai tęsis ir antradienio naktį. Vis dar pliaups lietus ir griaudės perkūnija. Antroje nakties pusėje debesys prasisklaidys, bus jau ramiau. Vės iki 8-13 laipsnių. Dieną trumpalaikis lietus su perkūnija praslinks tik vietomis. Išliks šilta – 18-23, o pietryčiuose kai kur iki 24-25 laipsnių.

Trečiadienio naktį trumpas lietus vėl palaistys didesnę šalies dalį, kai kur gali ir pažaibuoti. Temperatūra kris iki 7-12 laipsnių. Dieną bus sausiau, pūs vidutinio stiprumo šiaurės vakarų, šiaurės vėjas. Termometrai rodys 19-23, Žemaitijoje 15-18, o pajūryje 11-13 laipsnių šilumą.

Nauja gausesnio lietaus zona atkeliaus ketvirtadienio naktį, ypač apniukę ir drėgna bus vakariniuose rajonuose, o rytuose lietus bus silpnesnis. Temperatūra kris iki 8-13 laipsnių. Dieną numatomi trumpi lietūs su perkūnija, per ją vėjas bus gūsingas. Nepaisant to, vėl plūstelės didesnė šiluma, oras šils iki 22-27 laipsnių, gaiviau bus tik pajūryje.

Penktadienio naktį lietūs su perkūnija tęsis, o dieną trumpai palis tik vietomis. Dieną temperatūra jau bus gerokai žemesnė: 12-17, tik Rytų Lietuvoje dar kai kur sušils iki 20 laipsnių.