Verslo paskolų galimybės Lietuvoje: dėmesys Noviti Finance

Pastaraisiais metais Lietuva tapo inovacijų centru, naudojančiu verslo paskolas pažangai įvairiuose sektoriuose, pavyzdžiui, technologijų, žaliosios energijos ir sveikatos priežiūros. Finansų įstaigos ir platformos, tokios kaip noviti.lt, vaidina svarbų vaidmenį šioje transformacijoje, teikdamos reikiamą kapitalą inovaciniams projektams skatinti.

Jei esate smulkaus verslo savininkas Lietuvoje ir ieškote finansavimo galimybių, Noviti siūlo įvairius verslo paskolų sprendimus, pritaikytus jūsų poreikiams. Būdama pirmaujanti nebankinė finansų įstaiga, Noviti Finance teikia paskolas labai mažoms, mažoms ir vidutinėms įmonėms, užtikrindama prieinamą ir sąžiningą finansavimą.

Paskolų rūšys ir paraiškų teikimo procesas

Noviti Finance siūlo paskolas, pirmiausia skirtas įmonėms, atitinkančioms tam tikrus kriterijus:

  • Tinkamumas: Jūsų verslas turėtų veikti ne trumpiau kaip tris mėnesius, o jo mėnesio apyvarta turėtų būti ne mažesnė kaip 10 000 EUR.
  • Įmonių tipai: Paskolos teikiamos įvairiems verslo subjektams, įskaitant UAB (ribotos atsakomybės bendrovės), MB (mažosios bendrijos), individualias įmones, žemės ūkio bendroves ir viešąsias įmones.

Paraiškos teikimo procesas nesudėtingas, jį galima atlikti internetu, atlikus kelis žingsnius:

1.Užpildykite paraišką: Tai užtruks vos kelias minutes, be to, sukursite naudotojo paskyrą.

2.Peržiūrėkite ir pasiūlykite: Noviti Finance peržiūri jūsų paraišką ir pateikia paskolos pasiūlymą, atsižvelgdamas į jūsų finansinę padėtį ir verslo tikslus.

3.Pasirašykite sutartį: Jei sutinkate su pasiūlymu, sutartį galite pasirašyti skaitmeniniu būdu jums patogiu metu.

4.Gauti lėšas: Pasirašius sutartį, lėšos pervedamos į jūsų sąskaitą, paprastai tą pačią dieną.

Privalumai ir klientų atsiliepimai

Bendrovė Noviti Finance didžiuojasi teikdama paskolas su konkurencingomis palūkanų normomis ir be paslėptų mokesčių. Klientai nuolat gerai vertina paslaugą dėl jos efektyvumo ir draugiško požiūrio į klientą. Daugelis įmonių pasinaudojo greitu Noviti Finance paskolų nagrinėjimo laiku ir lankstumu, leidžiančiu efektyviai valdyti pinigų srautus ir investuoti į augimo galimybes.

Partnerystės ir paramos programos

Noviti Finance bendradarbiauja su keliomis Europos finansų įstaigomis, kad pagerintų savo paskolų pasiūlą:

EIF garantijos: Sudariusi sutartis su Europos investicijų fondu (EIF), Noviti Finance gali teikti paskolas palankiomis sąlygomis, įskaitant mažesnes palūkanų normas ir mažesnius užstato reikalavimus. Ši parama yra platesnės programos InvestEU, kuria siekiama skatinti smulkiojo verslo augimą visoje ES, dalis.

Plėtra ir poveikis

Nuo įkūrimo 2016 m. Noviti Finance finansavo daugiau kaip 3 500 įmonių Baltijos šalyse. Bendrovė atliko svarbų vaidmenį remiant įmones sunkiais laikais, įskaitant COVID19 pandemiją. Aktyviai dalyvaudama valstybės paramos priemonėse, Noviti Finance tapo svarbia regiono ekonomikos atsparumo ir augimo dalyve.

Daugiau informacijos ir paraišką verslo paskolai gauti rasite Noviti Finance interneto svetainėje.

Nr. 24/43