Vyras, kuris pasirodo tūkstančių žmonių sapnuose. Gal ir jums jis sapnavosi?

Niujorke, 2006-tųjų vasarį, gerai žinomo psichiatro pacientė nupiešė portretą žmogaus, kuris pasikartojančiai atsirasdavo jos sapnuose. Sapnuose vyras dalindavo jai asmeninio gyvenimo patarimus. Moteris prisiekinėjo, kad niekada nebuvo sutikusi ar mačiusi to vyro realiame gyvenime.

Kelias dienas portretas užmirštas gulėjo ant gydytojo stalo,kol po kelių dienų kitas pacientas atpažino tą veidą ir prasitarė gydytojui, kad portrete pavaizduotas vyras dažnai rodydavosi ir jo sapnuose. Jis taip pat jo nebuvo matęs tikrame gyvenime.

Psichiatras nuspręndė portretą nusiųsti keliems kolegoms, kurių pacientai taip pat kenčia nuo pasikartojančių sapnų. Per kelis mėnesius, atsirado dar 4 pacientai teigiantys matydavę tą žmogų savo sapnuose. Visi pacientai jį vadina TUO VYRU.

Nuo 2006 metų iki šiol, daugiau nei 2000 žmonių iš įvairių pasaulio miestų teigia pasikartojančiai matantys šį žmogų savo sapnuose. Kol kas nėra atrasta jokių ryšių, kurie sietų žmones, sapnuojančius tą vyrą. Žmogų sapnuose matę buvo įvairaus amžiaus, tautybių, religijų žmonės. Be to, nė vienas gyvas žmogus nebuvo pripažintas į jį panašus.

vyras, kuris pasirodo sapnuose

Naujienos iš interneto