Vyraus rudeniškai šilti orai su lietumi

Pirmadienį iš pietvakarių mūsų šalies link artės mažai aktyvus šiltasis atmosferos frontas. Dangumi plauks tankūs debesys, žymesnių pragiedrulių pasirodys tik vietomis, didesnė tikimybė šiaurės rytinėje šalies dalyje. Pagrindinė lietaus zona atkeliaus po pietų ir į šalį plis pradedant pietvakariniais rajonais. Iki vėlaus vakaro didesnėje šalies dalyje palis, bet daugiausia lietaus klius pietvakarinei šalies daliai, o šiaurės rytiniuose rajonuose gali ir visai nelyti. Nestiprus vėjas pūs iš pietryčių, pietų, 4–9 m/s greičiu. Temperatūra įdienojus kils iki 9–14 laipsnių šilumos.

Antradienio naktį per šalį slinks šiltasis atmosferos frontas. Vyraus debesuoti orai, daugelyje rajonų nulis vidutinio intensyvumo, kai kur ir smarkesni lietūs. Kai kur trumpam susidarys rūkas. Į šalį atkeliaus šiltesnio ir nepastovesnio oro masė, todėl atsiras nedidelė perkūnijos tikimybė. Vėjas daugiausia pūs iš pietryčių, pietų, 4-9 m/s greičiu. Naktis bus nešalta, temperatūra nekris žemiau 6-11 laipsnių.

Antradienio dieną paskui šiltąjį atskubės ir šaltasis atmosferos frontas. Diena bus debesuota su pragiedruliais, daug kur praslinks trumpi lietūs, gausesni jie turėtų būti rytiniuose ir pietiniuose šalies rajonuose, išliks maža perkūnijos tikimybė. Pietryčių, pietų vėjas suksis iš pietvakarių, vakarų, bet žymiau nesustiprės, pūs 4-9 m/s greičiu. Į šalį trumpam plūstelės šiltesnio oro masė, todėl temperatūra kils net iki 11-16 laipsnių.

Trečiadienį išliksime žemesnio slėgio lauko įtakoje. Naktį vyraus debesuoti, dieną debesuoti su pragiedruliais orai. Tiek naktį, tiek dieną daug kur trumpai ir daugiausia negausiai palis. Naktį ir rytą kai kur nusidrieks rūkas. Vėjas pūs iš pietvakarių, vakarų, naktį 3-8 m/s greičiu, dieną sustiprės iki 6-11 m/s. Naktis bus šilta, temperatūra pažemės tik iki 7-12 laipsnių, dieną jau bus šiek tiek vėsiau, temperatūra nekils aukščiau 10-15 laipsnių.

Ketvirtadienį iš pietų stiprės aukštesnio slėgio laukas. Naktį dangų dar dengs tankūs debesys, dieną pro debesis pasirodys saulė. Trumpai ir negausiai palis tik vietomis. Naktį ir rytą kai kur susidarys rūkas. Dvelks nestiprūs vakarų vėjai. Naktį vės iki 7-12, dieną šils iki 10-15 laipsnių.

Penktadienį vyraus nepastoviai debesuoti orai, trumpai palis tik kai kuriose vietovėse. Naktį ir rytą vietomis tvyros rūkas. Naktį vės iki 6-11 laipsnių šilumos, dieną vėl turėtų būti šilčiau, turėtų palepinti 11-16 laipsnių šiluma.