XV EKKL ture – Kaišiadorių regiono komandų dominavimas

Po „Vienybės“ lygos pertraukos grįžo EKKL reguliariojo sezono kovos. Pirmieji į kovą XV turo susitikime stojo aikštės šeimininkų „IDIP“ (11-3) ir Vievio „Žiedo“ (4-11) žaidėjai.

Po pralaimėto pirmojo kėlinuko ir sėkmingo antrojo ketvirčio, solidžią persvarą susikrovė „IDIP“ komanda, kuri ir šventė pergalę galutiniu rezultatu 80:55. Nugalėtojų komandoje vienas rezultatyviausių buvo jaunasis kaišiadorietis Liutauras Zaksas –  13 taškų.

Antrojoje vasario 20 dienos dvikovoje ietis surėmė dvi Žiežmarių miesto komandos – „Žiežmariai“(11-3) ir „Strėva“(2-12). Pirmajame ketvirtyje saugų pranašumą įgijo „Žiežmarių“ komanda, kurį išlaikė visų rungtynių metu ir šventė dar vieną pergalę Žiežmarių miesto derbyje galutiniu rezultatu 70:45. Naudingiausiai nugalėtojų gretose pasirodė Lukas Žilinskas – 17 efektyvumo balų. „Strėva“ komandos gretose naudingiausias buvo Nerijus Mičiulis –  27 efektyvumo balai.

Trečiose XV turo rungtynėse vasario 21 dieną susitiko naujieji „Vienybės“ lygos čempionai „Rumšiškės“(8-7) ir svečiai „Centauras“(6-9). Dominuodami po krepšiais bei demonstruodami komandinį krepšinį, laimėdami tris iš keturių kėlinukų, užtikrintą pergalę galutiniu rezultatu 89:63 šventė rumšiškiečiai. Nugalėtojų komandos gretose buvo Karolis Babkauskas – 21 taškas.

Ketvirtose XV turo rungtynėse tą pačią, vasario 21 dieną, Elektrėnuose susikovė vietos „AlterNetas“ (7-8) ir svečiai iš Kaišiadorių „TPA“ (12-3) komanda. Rungtynes geriau pradėjo Igno Mikulio fenomenalaus žaidimo į priekį vedama „TPA“, kuri jau po pirmosios rungtynių dalies įgijo, galima sakyti, pergalingą 30 taškų persvarą. Antroji rungtynių pusė buvo tik formalumas ir kaišiadoriečiai dar labiau padidinę savo persvarą laimėjo rungtynes galutiniu rezultatu 115:80. Nugalėtojų komandoje naudingiausias ir rezultatyviausias buvo rekordiniu tempu žaidęs ir trigubą dublį surinkęs Ignas Mikulis (39 tšk., 9/10 dvit. met., 14 atk. kam., 10 rez. perd., 10 išprov. praž., 68 naud. b.).

Paskutinėse savaitės rungtynėse, vasario dieną 22 dieną, Kaišiadoryse susitiko aikštės šeimininkai „Fotokos“(1-14) ir lygos debiutantai „Sodyba Aktyvi Ramybė“ (11-3). Rungtynės vyko panašiai kaip ir šių komandų susitikime pirmajame rate – rezultatyviai, atkakliai ir nei vienai komandai nesugebant įgyti saugesnės persvaros. Skirtumas tik tas, kad šįkart antrojoje rungtynių dalyje, įmesdami net 60 taškų, pergalę galutiniu rezultatu 93:87  iškovojo „fotografai“. Tai buvo pirmoji šios komandos pergalė sezone. Nugalėtojų  komandoje gretose  rezultatyviausias buvo Tomas Šalna – 38 taškai.