Žasliuose gaisro metu nukentėjo vaikas ir du suaugusieji

Rugpjūčio 28 dienos ankstų rytą, 3 val. 45 min., ugniagesiams gelbėtojams buvo pranešta, kad Kaišiadorių rajone, Žaslių seniūnijoje, Žaslių miestelyje, Paparčių g. 3 dega medinis gyvenamasis namas ir viduje yra žmonių. Į gaisro vietą nedelsiant buvo išsiųstos trys ugniagesių autocisternos.

Atvykus į gaisro vietą medinis vieno aukšto namas jau degė atvira liepsna. Namo stogas dengtas šiferiu, o perdangos medinės. Laimei, iki atvykstant priešgaisrinėms gelbėjimo pajėgoms keturi gyventojai iš namo spėjo išeiti patys. Dviems suaugusiesiems ir vienam vaikui, kurie prisikvėpavo smalkių, prireikė medikų pagalbos. Juos greitosios pagalbos medikai išvežė į Kaišiadorių priėmimo skyrių, o vėliau vienas suaugęs ir vaikas buvo išsiųsti į Kauno klinikas. Kitas asmuo medikų pagalbos atsisakė.

Į gaisro vietą atvykę ugniagesiai atjungė elektrą ir pradėjo gesinimo darbus. Apgesinus liepsnas, 4 val. 9 min., buvo suformuota ir darbą pradėjo viena ugniagesių gelbėtojų grandis, kurią sudarė trys ugniagesiai gelbėtojai su kvėpavimo organų apsaugos aparatais. Įėję į degančio namo vidų iš jo grandis su KOAA išnešė dujų balioną ir tęsė gesinimo darbus. Vanduo į gaisro vietą buvo vežiojamas maždaug iš už 600 metrų esančio dirbtinio vandens šaltinio.

Gaisro metu išdegė namo vidus ir jame buvę namų apyvokos daiktai, baldai, stipriai apdegė namo sienos, nudegė ir buvo nuardytas stogas. Įvykis tiriamas.

Asmenis, galinčius ir norinčius padėti nuo gaisro nukentėjusiai šeimai, prašome susisiekti su šeimai padedančia socialine darbuotoja Inga Zakarevičiene tel. 8 618 74328. Šiuo metu nukentėjusiai šeimai ieškoma vieta, kur jie galėtų prisiglausti, todėl jiems skirtus daiktus galite palikti Žaslių seniūnijoje. Seniūnija perduos jūsų suaukotus daiktus.