Žasliuose, šulinyje, rastas vyro lavonas. Dar vienas lavonas rastas Rumšiškėse

Rugsėjo 7 dieną, 12 val. 28 min., ugniagesiai sulaukė pranešimo, kad Kaišiadorių rajone, Žasliuose, Draugystės gatvėje į šulinį įkritęs vyras be gyvybės ženklų. Atvykę ugniagesiai gelbėtojai nusileido į priešgaisrinį šulinį ir ištraukė 3,5 metrų gylyje buvusį vyro kūną į paviršių. Medikams beliko tik patvirtinti vyro mirtį. Asmens tapatybė nustatinėjama, tačiau, spėjama, kad tai gali būti šalimais gyvenusio vyro kūnas, kuris jau be žinios buvo dingęs net kelias savaites.

Pasak vyro kūną ištraukusių ugniagesių, šulinio anga buvo gan siaura – jie vos pro ją pralindo su kvėpavimo aparatais. Šulinyje buvo apie pusmetrį vandens.

Dar vienas žmogaus lavonas tą pačią dieną rastas Rumšiškėse. 15 val. 36 min. specialiosios tarnybos sulaukė vyriškio pranešimo, kad Rumšiškėse, Astravo gatvėje esančiame name vyriškis atvyko pas prižiūrimą senyvo amžiaus žmogų, tačiau negali įeiti į namus. Pranešėjas per langą mato jį gulintį ant žemės. Atvykę ugniagesiai laužtuvu atidarę duris viduje rado namo savininką jau be gyvybės ženklų.

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto