Žasliuose susidūrė vilkikas ir lengvasis automobilis

Balandžio 15 dienos rytą, 9 val. 13 min., specialiosioms tarnyboms buvo pranešta, kad Kaišiadorių rajone, Žaslių miestelyje, Kaišiadorių g. 12 susidūrė vilkikas ir lengvasis automobilis. Atvykus specialiosioms tarnyboms paaiškėjo, kad susidūrė vilkikas MAN ir lengvasis automobilis Audi A3. Lengvuoju automobiliu vyko dvi moterys, kurias į gydymo įstaigą išvežė greitosios medicininės pagalbos medikai. Po eismo įvykio ugniagesiai nuvalė kelio dangą bei atjungė lengvojo automobilio akumuliatorius.

Dar vienas eismo įvykis tos pačios dienos vakare. 22 val. 28 min. iš pravažiuojančio automobilio buvo gautas pranešimas, kad kelyje Kaunas – Vilnius, ties Bačkonių kaimu, į griovį nuvažiavo automobilis, dėl nukentėjusių žmonių neaišku. Atvykus į nurodytą vietą buvo rastas nuo kelio nuvažiavęs ir griovyje apvirtęs vilkikas Volvo FH, prispaustų žmonių nebuvo. Gelbėtojai atjungė vilkiko akumuliatorius, diskiniu pjūklu nupjovė sulaužytą kelio atitvarą ir nušlavė kelio dangą.

Be eismo įvykių praėjusią parą ugniagesiams teko dalyvauti ir kitose gelbėjimo operacijose. 20 val. 43 min. jų pagalbos paprašė greitosios medicininės pagalbos medikai, nes Kaišiadorių rajone, Palomenės seniūnijoje, Lomenių kaime, Liepų gatvėje nuo klojimo reikėjo nukelti psichikos sutrikimų turinčią moterį. Atvykę ugniagesiai nukėlė moterį ir perdavė ją policijos pareigūnams.