Žiežmarietė, pradėjusi savo verslą internete, atidaro jau antrą parduotuvę

Kol vieni verkia ir dejuoja dėl vis augančių kainų bei mažo darbo užmokesčio, kiti ima ir patys kuria verslą. Puikus viso to pavyzdys yra Neringa Kabašinskienė. Žiežmarietė, prieš kelis metus pradėjusi savo verslą internete ir praėjusiais metais atidariusi savo parduotuvę Kaišiadoryse, Gedimino g. 66, nesustoja ir kuria savo parduotuvių tinklą. Nuo lapkričio 26 dienos Neringa parduotuvę „Kivi rūbai“ atidaro ir pačiame Elektrėnų miesto centre, adresu Rungos g. 10.

Paklausta, kaip jai pavyksta viską suspėti, moteris atsako, kad svarbiausia yra daryti tai, kas pačiai patinka. O kai darai būtent tai, kas tau patinka, tuomet viskas ir sekasi. Ir, panašu, kad šiuose žodžiuose tikrai yra tiesos. Peržiūrėjus Neringos sukurtas Facebook grupes „Vaikučiams ir mamoms. Kartu ir aukcionai“, „Batų kalnas! Rūtų rojus!“ bei „Kivi rūbai“, matome, kad prekyba jose vyksta tikrai aktyviai, o narių šiose grupėse yra tūkstančiai!

Kaip jau anksčiau Neringa buvo minėjusi, atidaryti fizinę parduotuvę ją paskatino jos pačios klientai. „Kone kasdien iš savo pirkėjų sulaukdavau žinučių su raginimais atidaryti savo parduotuvę ir Kaišiadoryse. Būtent tai ir pastūmėjo mane plėsti savo klientų ratą ir pradėti prekiauti ne tik internete, bet ir realioje parduotuvė, kur žmonės galėtų ateiti ir realiai apžiūrėti visas siūlomas prekes“ – apie savo naujos parduotuvės atsiradimo idėją anksčiau yra kalbėjusi moteris.

Atidariusi savo pirmąją parduotuvę Kaišiadoryse moteris taip pat sulaukė sėkmės. „O kas jos nesulauktų, kuomet prekių kainos yra prieinamos visiems?“ – šypsodamasi atsako Neringa. Todėl nepraėjus nei metams nuo pirmos parduotuvės atidarymo verslininkė nusprendė nesustoti vietoje ir judėti toliau.

Pasak moters, didžiausias iššūkis atidarant tokią parduotuvę yra patalpų paieška. Svarbiausia rasti tinkamą ir visiems patogią vietą, nes kitu atveju, jeigu nebus žmonių srauto, tai ir prekyba sustos. Būtent su šiuo iššūkiu ir buvo susidurta ieškant parduotuvei tinkamų patalpų Elektrėnuose. Tačiau, kas ieško, tas ir randa. Ir, po ilgų paieškų, pagaliau Neringa gali pasigirti, kad jai vėl pavyko rasti puikią vietą savo dar vienai parduotuvei „Kivi rūbai“. Todėl visus, kurie nori pasipuošti, Neringa nuo lapkričio 26 dienos kviečia užsukti į savo naują parduotuvę Elektrėnuose, Rungos g. 10. „Kainos tikrai prieinamos, o asortimento atnaujinimas ir prekių papildymas vyksta kas dvi savaites, todėl parduotuvėje nuo galvos iki kojų gali apsipirkti tiek moterys, tiek vyrai, tiek ir vaikai“ – tikina Neringa bei pažada tobulėti ir atsižvelgti į kiekvieno kliento lūkesčius bei pageidavimus.