Žiežmariuose baigtas įgyvendinti vandentiekio ir nuotekų tinklų infrastruktūros projektas

Rugpjūčio 10 d. vyko  projekto „Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtra Kaišiadorių rajone, projektavimas ir statybos darbai Žiežmariuose“ inžinerinių tinklų klojimo darbų pridavimas Valstybinei  komisijai. Pasirašant darbų pridavimo aktą dalyvavo Savivaldybės administracijos direktorius Česlovas Neviera, Administracijos direktoriaus pavaduotojas Tomas Vaicekauskas, Savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vyriausioji  specialistė  Sigutė  Bliujienė, UAB „Kaišiadorių  vandenys“ direktorius  Skirmantas Agurkis, Valstybinės komisijos nariai, statybos  rangos  darbus  vykdžiusių  įmonių  atstovai.

Projekto „Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtra Kaišiadorių rajone, projektavimas ir statybos darbai Žiežmariuose“  statybos  darbų  sutartis  buvo  pasirašyta 2013 m. liepos 25 d.,  projekto vertė daugiau  nei  2 800 tūkst. eurų. Projekto  metu  buvo  numatyta pakloti 9,625 km vandentiekio tinklų, nuotekų  tinklų 11,042 km. Iš viso Žiežmarių miestelyje buvo įrengta 12 nuotekų siurblinių, nutiesta atitinkamai 11,64 km vandentiekio ir 13 km naujų  nuotekų tinklų, kurie kokybišku vandeniu galės aprūpinti apie 150 naujų vartotojų bei apie 580 vartotojų leisti tinkamai sutvarkyti nuotekas. Nauji tinklai buvo pakloti Vytauto, Kertaus, Vasario 16-osios, Paupio, Vilniaus, Ažubalio, Tilto, Sodininkų, Jubiliejinėje, Šiaurės, Miškininkų, Trumpojoje, Gėlių, Rožių, Obelų, Tulpių, Žaslių, Beržų, Šermukšnių, Taikos, Šilo ir Aronijų gatvėse.

Įgyvendintu projektu siekiama užtikrinti ilgalaikį, technine ir ekonomine prasme vartotojams prieinamą buitinių vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų teikimą ir  taip užtikrinti nuotekų išvalymą iki ES keliamų reikalavimų. Gyventojams taip pat pagerės tiekiamo vandens kokybė, sumažės paviršinių ir požeminių vandenų tarša.

Kaišiadorių  rajono  savivaldybės administracija ragina Žiežmarių  miestelio minėtų gatvių  gyventojus  sudaryti sutartis ir jungtis prie naujų vandentiekio bei nuotekų tinklų. Gyventojai dėl prisijungimo prie naujų vandentiekio ir nuotekų tinklų turi kreiptis į UAB „Kaišiadorių vandenys“, kad jiems būtų išduotos prisijungimo sąlygos.

Kaišiadorių r. savivaldybės informacija

Naujienos iš interneto