Nusikaltimai ir nelaimės

Žiežmariuose, degalinėje, iš vilkiko išsiliejo didelis kiekis klijų

Gegužės 6 dieną, 12 val. 36 min., ugniagesiams buvo pranešta, kad Kaišiadorių rajone, Žiežmariuose, Kauno pl. 6, „Orlen“ degalinėje, iš vilkiko išsiliejo didelis kiekis klijų.

Atvykus ugniagesiams gelbėtojams iš vilkiko „Mercedes“ buvo iškritę kibirai, iš kurių 12 m² plote buvo išsilieję klijų.

Ugniagesiai sustabdė klijų plitimą. Išbėgę klijai (300 l) surinkti į indus. Į įvykio vietą buvo atvykę aplinkosaugos darbuotojai.