Apie mus

Apie mus

Kaišiadoriečiams.lt – naujienų, pramogų ir informacijos tinklalapis orientuotas į Kaišiadorių miesto bei rajono gyventojus.

Tinklalapis sukurtas ir gyvuoja nuo 2015 metų vasaros. Pagrindinis tikslas, dėl ko buvo sukurtas šis tinklalapis – Kaišiadorių miesto ir rajono gyventojai neturi tokio pobūdžio tinklalapio, kur galėtų rasti jiems visas aktualiausias naujienas ir visą informaciją vienoje vietoje.

Sukūrus tinklalapį ir jam skirtas socialinių tinklų paskyras bei atliekant lankytojų srautų analizę buvo pastebėta, kad tinklalapį www.kaisiadorieciams.lt skaito ne tik Kaišiadorių rajono gyventojai, bet ir kitų Lietuvos bei užsienio miestų gyventojai. Būtent dėl šios priežasties buvo nuspręstą neapsiriboti vien Kaišiadorių rajono naujienomis. Norėdami atiduoti duoklę kitų miestų bei užsienio šalių skaitytojams, nusprendėme talpinti naujienas iš visos Lietuvos ir ne tik.

Plečiantis mūsų skaitytojų auditorijai ir sekėjų ratui pradėjome bendradarbiauti su įvairiomis institucijomis bei organizacijomis, kurioms pasiūlėme galimybę skelbti aktualią informaciją tinklalapyje Kaišiadoriečiams.lt. Tačiau vien tuo neapsiribojome. Kadangi didžioji dalis naujienų, talpinamų tinklalapyje, yra susijusios su nelaimingais atsitikimais, nusprendėme talpinti ir pramoginius straipsnius. Tokiu būdu siekdami išlyginti atskirtį tarp neigiamos ir teigiamos informacijos kiekybinio skirtumo bei norėdami dar labiau praplėsti savo skaitytojų auditoriją.

Pastoviai atlikdami savo tinklalapio lankytojų analizę išsiaiškinome, kad didžiausią lankytojų dalį sudaro 18-35 metų amžiaus ir kituose miestuose dirbantys bei besimokantys asmenys. Būtent ši lankytojų dalis sudaro daugiausia tinklalapio peržiūros seansų. O juk būtent ši auditorija ir yra stipriausia visuomenės dalis.

Dalyvaudami įvairiose akcijose, remdami renginius, negailėdami savo jėgų, laiko ir dirbdami su tinklalapiu kiekvieną dieną, sugebėjome įsitvirtinti Kaišiadorių rajone. Išanalizavę savo ir kitų internetinių naujienų tinklalapių, kurie yra orientuoti į Kaišiadorių rajono skaitytojų auditoriją, duomenis, dabar jau galime drąsiai teigti, jog tinklalapis Kaišiadoriečiams.lt – populiariausias informacijos, naujienų ir pramogų tinklalapis skirtas Kaišiadorių rajono gyventojams. Ir šių pozicijų mes nesiruošiame užleisti kitiems!


Informaciją, savo nuomonę, straipsnius, foto ir/ar video reportažus į tinklalapį gali siųsti visi pageidaujantys. Jeigu Jūsų atsiųstas turinys bus aktualus, nepažeidžiantis kitų asmenų interesų ir/ar teisės aktų, tuomet mes jį patalpinsime mūsų tinklalapyje. Tinklalapio savininkas pasilieka teisę savo nuožiūra spręsti ar gautą turinį talpinti, ar netalpinti. Dėl to negali kilti jokių ginčų.

Asmuo, kuris atsiunčia bet kokios formos informaciją (tekstinę, vaizdinę, garsinę ar kt.) prisiima visišką atsakomybę už jos legalumą ir autorių teises. Siųsdamas informaciją asmuo visas su publikavimu susijusias teises neatlygintinai perleidžia tinklalapio savininkui ir vėliau dėl šio turinio skelbimo neturės jokių pretenzijų. Tinklalapio savininkas neprisiima jokios atsakomybės už asmenų atsiųstą informaciją, kuri bus skelbiama tinklalapyje ir kitose priemonėse.

Griežtai draudžiama tinklalapyje esančią bet kokio turinio ir formos informaciją kopijuoti, platinti, atkurti ar kitaip naudoti be tinklalapio savininko raštiško sutikimo.