„33. Atrasti. Pažinti. Perplaukti.“ – pirmasis plaukimas vyks Žaslių Limino ežere

Plaukimo klubo „Ilgaplaukiai“ prezidentas, plaukimo meistras Vaidotas Gumbis 2021 m. gegužės 23 dieną 14:33 val. plauks Limino ežeru. Tai bus pirmasis iniciatyvos „33. Atrasti. Pažinti. Perplaukti.“ plaukimas.

Kviečiame visus norinčius stebėti plaukimą. Startą ir finišą bus galima matyti nuo Limino ežero šiaurinės pakrantės prie pušynėlio (vieta 54.869912, 24.592629).

Vaidoto Gumbio sumanymo tikslas yra perplaukti visus, įmanomus perplaukti, Kaišiadorių rajono ežerus, išsiaiškinti plaukimo galimybes ežeruose, kartu su istorikais ir turizmo specialistais surinkti įdomesnės istorinės bei dabartinės informacijos apie ežerus, jų pakrantes ir ją pateikti visuomenei. Vaidotas Gumbis yra 2020 m. Lietuvos Atviro vandens (OW) SUPER GRAND PRIX (5 km, 4 km ir 10 km) plaukimo maratonų 2 vietos laimėtojas, daugkartinis Lietuvos, tarptautinių plaukimo meistrų varžybų nugalėtojas ir prizininkas, Lietuvos plaukimo meistrų rekordininkas.

Po plaukimo bus galima pabendrauti su Vaidotu Gumbiu apie jo įspūdžius iš plaukimo, pastebėjimus, išgirsti patarimų norintiems plaukti. Vietos gyventojai, vaikai galės pasidomėti plaukimo subtilybėmis, užduoti juos dominančius klausimus.

Kartu dalyvaus istorikas Rolandas Gustaitis, surinkęs nemažai istorinės informacijos apie rajono ežerus, kuria mielai pasidalins su besidominčiais ežeru ir jo apylinkėmis. Plačiau apie Limino ežerą bei plaukimą bus paskelbta čia: http://turizmas.kaisiadorys.lt/Liminas.

Vaizdinė bei tekstinė informacija apie sumanymo eigą, plaukimus, ežerus bus skelbiama http://turizmas.kaisiadorys.lt/atrasti33www.facebook.com/atrasti33 bei partnerių puslapiuose.

Įvykio metu bus filmuojamas ir fotografuojamas pats plaukimas, ežero aplinka, pokalbiai su įvykio dalyviais, vaizdo ir garso medžiaga viešinama turizmo, istorinės dokumentikos tikslais.

Giedrė Streikauskaitė
Kaišiadorių TVIC

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto