5 idėjos kaip praleisti savaitgalį su antra puse

Kuo daugiau laiko leisite su antra puse – tuo didesnė tikimybė, kad Jūsų santykiai bus geresni. Žinoma, tai nėra taisyklė, tačiau porų psichologai teigia, kad buvimas kartu daro stebuklus.

Jeigu po dienos darbų paprasčiausiai nebelieka laiko, kurį galima būtų skirtu buvimui kartu, tai savaitgaliai – tam tinka tobulai. Trūksta idėjų? Pasikliaukite šiuo straipsniu, kuris yra parengtas tariantis su porų psichologu.

Išvyka po Lietuvą

Jeigu rutina kiek pabodo ir norite ne tik daugiau laiko praleisti su antra puse, tačiau taip pat ir smagiai praleisti laiką – tokiu atveju siūlome mėgautis nedidelėmis, savaitgalio išvykomis su antra puse. Jų metu ne tik galima pamatyti, kokia nuostabi yra Lietuva, tačiau ir iš naujo pamilti savo gyvenimo partnerį.

Svarbiausia atminkite, kad keliauti galima ne tik esant gražiems orams ir ne tik lankytis tose vietose, kurios yra pripažįstamos kaip turistinės.

Lovos žaidimai

Taip pat nepamirškite, kad santykiams svarbu ne tik emocinė, tačiau ir fizinė meilė. Bent jau kas kelintą savaitgalį siūlome skirti buvimui su antra puse ir daugiau nieko neveikimui, tik… lovos žaidimams. 

Išbandykite įvairius sekso žaisliukus, kuriuos galite įsigyti čia https://glamonek.lt/103-sekso-zaislai. Geras pasirinkimas yra erotinė apranga, taip pat nepamirškite ir apsaugų.

Buvimo namuose, kartu magija

Taip pat siūlome kartais su antra puse… neveikti nieko. Visą savaitgalį paskirkite tik buvimui kartu. Žiūrėkite filmus, skaniai valgykite, nieko neveikite, kalbėkitės… Tai gali atrodyti smulkmena, gana nuobodus laikas, tačiau kai oras yra labai prastas, o motyvacijos ką nors veikti yra mažai  – tokie pasibuvimai namuose kartu – daro stebuklus.

Bendri hobiai

Bandykite rasti bendrus hobius, kurie patinka abiem. Tokiu atveju savaitgaliai gali tapti laiku, kai užsiimsite kartu bendra veikla, kuri ne tik kelia jums geras emocijas, tačiau taip pat ir suartina.

Judėjimas 

Galiausiai, sveiki santykiai yra neatsiejami ir nuo sveiko žmogaus. Tiek fizine, tiek psichologine prasme. Taigi, siūlome jums kartu kuo daugiau judėti. Tai gali būti pats paprasčiausias pasivaikščiojimas.

Nr. 23/48