6 populiariausios dovanojamos gėlės

Gėlės – tai tikrų tikriausia dovanų klasika. Gėlės įvairių švenčių proga yra dovanojamos jau nuo pirmųjų civilizacijų susikūrimo ir fenomenalu tai, kad savo populiarumo nepraranda iki šiol. Nesunkiai galime suprasti kodėl – ko gero nėra geriau teigiamas emocijas skleidžiančios dovanos už dailią gėlę ar jų puokštę. Ir nors ne visos gėlės pasižymi ypatingu emocionalumo skleidimu, dalis jų tai sugeba atlikti tiesiog idealiai. Skaitykite kokios pačios populiariausios ir žmonių mėgstamiausias dovanojamos gėlės.

Rožės

ražė

Rožės – tai neabejotinai pats populiariausias pasirinkimas dovanojant gėles. Rožės yra išskirtinai dailios bei aistringos gėlės, todėl dažniausias pasirinkimas jei kalbėsime apie moterų sveikinimą įvairių švenčių proga. Trumpai tariant, rožės – tai nesenstanti klasika, kurios privalumai nesikeičia bėgant laikui.

Populiarumo viršūnėje yra išties ilgą laiką, todėl žmonės ieško vis įdomesnių pateikimo būdų. Populiarėja tiek įvairios rožių puokštės, tiek dar originalesni jų pateikimo būdai, kaip rožės dėžutėse, didelis skaičius žiedų ar rožės sudėtos kartu su kitomis gėlėmis. Tad jei ieškote ne tik dailių, bet ir unikaliai atrodančių gėlių – visos šios įprasto gėlių įteikimo alternatyvos Jūsų lūkesčius tikrai atpirks.

Orchidėjos

orchidėja

Orchidėjos populiarėti pradėjo pastaraisiais metais. Prie to prisideda padidėjusi šių gėlių pasiūla vietiniuose gėlių salonuose, leidžianti rinktis iš gerokai didesnio įvairių spalvų bei rūšių orchidėjų pasirinkimo.

Orchidėjos – tai išskirtinai gražūs augalai, savo unikaliais kiek egzotiškais žiedlapiais žavintys kiekvieną. Džiugu tai, jog orchidėjos yra išties universalus pasirinkimas, tinkantis dovanoti ne tik moterims, bet ir vyrams, kas tokią dovaną paverčia praktiškesne už daugelį kitų gėlių. Taip pat ilgą laiką džiugina žiedų gausa ir nereikalauja ypatingos priežiūros.

Tulpės

tulpė

Tulpės – tai mylimausia gėlė kovo 8-ąją, sveikinant brangias moteris. Ši gėlė – tai tyros meilės bei rūpestingumo simbolis, o jos žiedlapiai bei spalvingumas prideda pozityvo, tai tiesiog puikus pasirinkimas sveikinant damą. Tai pat tulpė pasavasariškiausias simbolis.

Norint padaryti didesnį įspūdį nei įprastai galite dovanoti dabar madingas gėlių dėžutes ar klasikines šių gėlių puokštes. O jei nenorite išlaidauti – kreipkite dėmesį ne į patį pateikimą, o į tulpių spalvą bei skaičių. Po šiais aspektais glūdi gili simbolika, kuri gali Jums padėti mylimai damai parodyti meilę, rūpestį ir norą kurti šeimą.

Saulėgrąžos

saulėgrąža

Saulėgrąža – tai dažnas pasirinkimas tarp tų, kurie ieško kažko savito bei išties originalaus, dovanojant gėles. Ši gėlė saulės bei didybės simbolis, dėl ko ji ypač populiari šiltuoju metų laiku vykstančių švenčių metu.

Dažniausiai yra dovanojamos pavienės saulėgrąžos arba nedidelės jų puokštės. Ieškoti kažko masyvaus nėra būtina – savaime didelio diametro saulėgrąžų žiedai nesunkiai užpildo erdvę, darydami išties didelį efektą. Jie ne tik atlieka šią funkciją, bet ir žavi savo šviesiomis spalvomis, skleidžiančiomis džiaugsmą bei pozityvą, tad jei norite sveikinamam žmogui perduoti būtent šias emocijas – saulėgrąžos yra tai, ko Jums ir reikia.

Gerberos

gerberos

Gerberos yra džiaugsmo bei laimės simbolis. Negana pozityvios simbolikos, šios gėlės žavi ir savo jaukiai bei mielai atrodančiais žiedais, pabrėžtina, jog tinkamos dovanoti vyrams ir moterims.

Būtent išoriškai bei emocionaliai jauki gerberų išvaizda ir yra esminis jų privalumas. Šios gėlės priverčia nusišypsoti kiekvieną tiek pavieniui, tiek ir sudarydamos nedideles, tačiau efektingas puokšteles, tampančias puikia dovana bet kokios šventės proga. Nors, be abejonės, gerberos yra populiariausios sveikinant artimuosius jų gimtadienio ar kitų asmeninių švenčių metu.

Gvazdikai

gvazdikai

Gvazdikas yra išskirtinai universali gėlė, galinti perduoti visą emocijų spektrą, atkreipkite dėmesį į jų spalvą yra ypač svarbu renkantis dovanoti būtent šiuos augalus. Raudoni gvazdikai spinduliuoja susižavėjimą, balti – švelnumą, kai tuo metu geltoni gvazdikai perduoda nepastovumo žinutę, o margaspalviai – jausmų atsisakymo, arba kitaip tariant – išsiskyrimo. Į splavas atkreipkite dėmėsį tik tuomet, kai gėlės gavėjas yra prietaringas.

Nepaisant plačios emocijų paletės, kuri gali kiek gluminti, tai gvazdikų dovanojimo tikrai neapsunkina. Jums tereikia pasidomėti spalvų simbolika, o nuo tos akimirkos, kai priimsite sprendimą kolorito atžvilgiu.

Naujienos iš interneto