7 paprastos taisyklės pozuojant su bikiniu

Vis dar vasaros laikas ir daugeliai merginų traukia prie jūros ar ežerų, o savo seksualias nuotraukas su bikiniais drąsiai dalijasi savo socialinių tinklalapių paskyrose. Tačiau tam, kad nuotrauka atrodytų gražiai, vien tik bikinio neužtenka. Todėl mes su savo skaitytojomis dalijamės 7 paprastomis taisyklėmis kaip reikia pozuoti su bikiniu, kad išryškinti jūsų kūno privalumus.

1. Pakelkite smakrą, ištieskite pečius ir šypsokitės.

1

2. Suglauskite savo kojas ir pasistiebkite ant kojų pirštų galiukų – taip jūsų figūra taps išraiškingesnė, o kojos atrodys ilgesnės.

2

3. Sukryžiuokite kojas, įtraukite pilvuką, ištieskite nugarą, vieną ranką padėkite ant juosmens, o kitą ant šlaunies bei šiek tiek pasistiebkite – juk taip daug gražiau, teisingai?

3

4. Fotografuojantis gulte pabandykite į jį atsiremti alkūne, bet ne gulėti visų kūnu. Kojas sudėkite viena ant kitos, kad keliai būtų vienas šalia kito, o viršutiniai kojai leiskite uždengti dalį apatinės.

4

8

5. Jeigu fotografuojatės profiliu – jokiu būdu nesusikūprinkite!

5

6. Jeigu pozuojate sėdėdama – taip pat jokiais būdais nesikūprinkite. Atloškite pečius, išsitieskite, įtraukite pilvuką, sukryžiuokite kojas ir šypsokitės.

6

7. Pozuojant iš arti stenkitės šiek tiek pasisukti ir pakelkite smakrą.

7