7 sąsagų tipai apie kuriuos vertėtų žinoti

Kadangi mada nestovi vietoje, tai ir mes turime rimtai atsižvelgti į savo stilių. Ypač vyriško stiliaus formavimas gali būti labai sudėtingas, norint atrodyti stilingai reikia mokėti derinti aksesuarus. Visi vyrai turėtų stengtis atrodyti taip, kad jie galėtų palikti ilgalaikį įspūdį apie save.

Vyriškos sąsagos

Tiesa yra tai, kad jūsų išvaizda neapsiriboja vien tik jūsų apsirengimo stiliumi. Asmens išvaizda negali būti vertinama tik pagal jo drabužius. Pagalvokite kitaip, pagalvokite apie sąsagas, nes iš tikrųjų jos gali pridėti jums charizmos. Sąsagos yra ne tik aksesuaras, kurį jūs dėvite ant rankogalių ypatingomis progomis, bet tai yra ir puikus būdas tobulinti savo stilių. Net ir modernios sąsagos šiomis dienomis patenka į klasikinę vyriškų aksesuarų kategoriją ir, atvirai sakant, sąsagos niekada nebuvo nemadingos. Šiandien rinkoje galite rasti keletą tikrai neįtikėtinų ir stilingų sąsagų variantų.

Torpedos / Kulkos sąsagų tipas

Kulkos sąsagų tipas

Sąsagos „Auksinis trikampis“Sąsagos „Karališkos“

Torpedos / Kulkos sąsagų tipas yra labiausiai paplitęs sąsagų tipas, nes jos yra labai lengvai pritaikomos įvairiausioms progoms. Dar kitaip yra vadinamos „praspraudžiamos“. Jūs pastebėsite, kad viena sąsagų pusė dažniausiai yra dekoruota, o kita – ne. Tokios sąsagos dažniausiai naudojamos norint atrodyti nepriekaištingai oficialiuose susitikimuose ar bet kokiuose socialiniuose renginiuose, kuriuose pageidaujamas klasikinis stilius.

Grandine siejamos sąsagos

Grandine siejamos sąsagos

Sąsagos „Auksinis oniksas“Sąsagos „Sidabrinis oniksas“

Iš pavadinimo iškart galime suprasti, kad abu sąsagų galai yra sukabinti grandine. Tai tradicinis sąsagų stilius ir labiausiai tinka socialiniams susibūrimams ar vakarėliams. Aplinkinių žmonių tiesioginis dėmesys skiriamas dizainui ir išskirtinėms detalėms, kurias jūs gaunate su grandine siejamomis sąsagomis. Gali prireikti daugiau pastangų, kad prakišti sąsagas pro rankogalių skylutes, tačiau šis sąsagų tipas yra vertas pastangų, nes jūsų išvaizda tampa stulbinanti.

Šilkinio mazgo sąsagos

Šilkinio mazgo sąsagos

Paprasčiausias sąsagų tipas, tačiau vienas pirmųjų istorijoje (plačiau apie sąsagų istoriją: Sąsagų ir vyriškų aksesuarų istorija). Šilko mazgo sąsagos yra panašios į grandine siejamas sąsagas, tačiau medžiagos, kurios naudojamos gamyboje, akivaizdžiai skiriasi. Pagamintos taip, kad būtų lanksčios bei prigludusios prie rankogalių. Dažniausiai yra rankų darbo ir iš gryno šilko, jos taip pat žinomos kaip elastinės sąsagos. Šilko mazgo sąsagos turi dekoratyvines galvutes abiejuose galuose ir dažniausiai yra įvairių spalvų. Naudojamos einant į atsitiktinius pietus ar į neoficialų vakarėlį. Šis sąsagų tipas lengvai pridės unikalumo jūsų stiliui.

Standžios jungties sąsagos

Standžios jungties sąsagos

Sąsagos „Agatas“Sąsagos „Juodoji akis“

Šis sąsagų tipas neturi judančių dalių, spaustukų ar grandinių. Standžios jungties sąsagas yra labai lengva įsegti į marškinių rankogalius. Jos dažniausiai mažesnės ir lengvesnes nei bet kuris kitas sąsagų tipas. Jis yra labai patvarus ir tvirtai sukabina marškinių rankogalius.

Juostos formos sąsagos

Juostos formos sąsagos

Sąsagos „Juoda juosta“Sąsagos „Smėlio laikrodžiai“

Juostos formos sąsagos yra vienas paprasčiausių sąsagų tipų, kuris dažniausiai turi dvi lygiagrečias juostas abiejuose galuose. Vienas galas dažniausiai yra dekoruotas. Šis sąsagų tipas yra gan paprastas, tačiau puikiai laiko rankogalius kartu ir galite parinkti spalvą pagal savo drabužius ar progą.

Rutulio formos sąsagos

Rutulio formos sąsagos

Šis sąsagų tipas dažniausiai turi vieną arba du rutulio formos galus, kurie yra sujungti standžia jungtimi. Vienas galas yra dekoruotas, kuris sudaro elegantišką papildymą visam jūsų kostiumui. Galite pasirinkti iš įvairiausių metalo spalvų tokių kaip sidabrinė, auksinė, bronzos, vario ar tamsaus metalo. Šių dienų mados hitas yra sidabrinės spalvos. Ši spalva yra labai populiari tarp daugelio vyrų.

Funkcinės sąsagos

Funkcinės sąsagos

Sąsagos „Tourbillon“Sąsagos „Sidabrinis USB 16GB“

Iš pavadinimo jau galima suprasti, jog šis sąsagų tipas atlieką tam tikrą funkciją. Šiais laikais vyrai nori išsiskirti, todėl atsiranda begalės įdomių sąsagų variantų, tokių kaip: sąsagos su integruotais laikrodžio mechanizmais, sąsagos su integruotomis USB laikmenomis, sąsagos laikrodžiai, sąsagos su LED lemputėmis, judančios sąsagos bei begalės kitų įdomių idėjų. Tokios sąsagos padės išsiskirti iš minios arba suteiks galimybė padovanoti unikalią dovaną.

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto