Akcija „Būkim matomi“

Praėjusią savaitę, sausio 12 dienos ankstyvą rytą Kaišiadorių rajone, Žaslių miestelyje bei Guronių kaime, prie pėsčiųjų perėjų ir Žaslių pagrindinės mokyklos prieigų Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos Bendruomenės pareigūnų veiklos skyriaus pareigūnės kartu su policijos rėmėjais, Lietuvos kariuomenės Mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas“ generolo Romualdo Giedraičio artilerijos bataliono štabo S5 skyriaus kariais ir Kaišiadorių visuomenės sveikatos biuro specialiste, vykdė akciją „Būkim matomi“.

Šios akcijos iniciatoriai – Lietuvos kariuomenės kariai, kurie kartu su visuomenės sveikatos specialiste vaikams ir suaugusiems dovanojo atšvaitus. Prieš jį uždedant, visiems išsamiai buvo paaiškinama, kaip teisingai jį nešioti, kuo jis yra svarbus.

Akcija Būkim matomi 2

Bendruomenės pareigūnė pasitikdama vaikus prie pėsčiųjų perėjos priminė jiems, kaip teisingai pereiti gatvę. Prasidėjus pamokoms akcijos organizatoriai Žaslių pagrindinėje mokykloje susitiko su šios mokyklos 5-10 klasių mokiniais ir jų mokytojais, kur dar kartą priminta apie atšvaito svarbą tamsiuoju paros metu bei demonstruoti filmai saugaus eismo tema.

Civilių ir kariškių bendradarbiavimo vyresnysis specialistas vyr. seržantas Audrius Matuzas asmeniškai mokiniams pažadėjo patikrinti, vykdamas rytais pro Žaslių miestelį į tarnybą, ar mokiniai laikosi Kelių eismo taisyklių ar dėvi atšvaitus.

Kaišiadorių r. savivaldybės inf.