Anglininkuose vyko susitikimas su anoniminių alkoholikų draugijos nariais

Kovo 31 d. Kaišiadorių rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio apylinkės inspektorius, aptarnaujantis Kruonio sen. teritoriją, kartu su Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos Kruonio seniūnijos seniūnu sukvietė į Anglininkų bendruomenės namus aplinkinių kaimų gyventojus, įtrauktus į rizikos sąrašus dėl galimo girtuokliavimo ir su tuo susijusių galimai vykdomų smurtinių nusikaltimų.

Į susitikimą atvykę Anoniminių alkoholikų draugijos nariai susirinkusiems papasakojo savo gyvenimo istorijas. Drąsūs su priklausomybe kovojančių žmonių žodžiai vertė klausytoją susimastyti apie gyvenimo vertybes ir praradimus, apie tai, ką patiria geriantysis, kokią kančią tai suteikia artimiausiems žmonėms ir aplinkiniams. Pasak draugijos narių, norint pasveikti, visų pirma reikia pripažinti priklausomybę, kad sergi, kad esi alkoholikas.

Draugijos narius vienija noras gyventi blaiviai, bendrai ieškomi atsakymai į daugelį klausimų apie blaivybę, apie gyvenimo prasmę. Svečiai išreiškė viltį, kad jų pasakojimai gali būti naudingi visiems žmonėms: „mes tiesiog norime padėti sergantiems žmonėms pasveikti, bet pirmiausia jie turi norėti to patys“.

Baigiantis susitikimui daugelis susirinkusių pripažino, kad draugijos narių liudijimai buvo labai įsimintini ir naudingi, bei nuoširdžiai dėkojo svečiams už drąsius pasakojimus, linkėjo sėkmės ir stiprybės blaiviame gyvenime.