Anksčiau gynęs Saulių Skvernelį, dabar premjeras teiks jo atsistatydinimą

Vidaus reikalų ministrui Sauliui Skverneliui neparašius atsistatydinimo pareiškimo, premjeras Algirdas Butkevičius prezidentei teiks siūlymą jį atstatydinti, antradienį po susitikimo su Vyriausybės vadovu sakė „tvarkiečių“ lyderis Rolandas Paksas.

„Kol kas nėra ministro S.Skvernelio pareiškimo, tad galioja antra sąlyga – partijos „Tvarka ir teisingumas“ prezidiumas yra padaręs sprendimą, jeigu pareiškimo nėra, nuo šios dienos atšaukia ministrą kaip savo deleguotą asmenį iš to posto. Ministras pirmininkas su tuo sutinka ir artimiausiu metu pateiksime ministrui pirmininkui kitas kandidatūras“, – po susitikimo žurnalistams sakė R.Paksas.

Jį į vidaus reikalų ministro postą delegavusi partija „Tvarka ir teisingumas“ reikalauja, kad S.Skvernelis paliktų pareigas, nes paskelbė, kad rudenį Seimo rinkimuose dalyvaus su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga.

S.Skvernelis Vidaus reikalų ministerijai vadovauja nuo 2014 metų rudens.

Tokiu savo poelgiu politikai tik parodo, kad jiems visai nesvarbu, kokius darbus nuveikia žmonės. Jeigu tu ne su jais, tuomet tu prieš juos ir tave reikia kuo greičiau pašalinti, kad būtų galima į šiltą vietelę įkišti savo žmogų. Ir visai nesvarbu ar tas žmogus turės atitinkamą kompetenciją, nes, kaip galima suprasti iš pastarųjų mėnesių pranešimų spaudoje, tai viską galima valdyti vykdant „zadanijas“.

Jeigu jau vyksta tokie negražūs žaidimai, kai iš posto verčiamas ministras, kuris tikrai dirba žmonėms, o ne parsiduoda kažkokiems oligarchams, tai gal ir Kaišiadorių rajono savivaldybės taryboje reiktų įvesti tokią pačią praktiką – bėgi iš vienos partijos, kurioje per rinkimus gavai mandatą, pas kitą, tuomet būk toks malonus ir atsisakyk savo mandato.

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto